hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Opláštění střech a stěn

Trapézové plechy 

Trapézové plechy patří k základním konstrukčním prvkům a oblíbeným střešním a stěnovým krytinám s nejlepším poměrem výkonu a ceny.

Nespočetné mmnožství kombinací profilů, povrchových úprav a barev učiní z výběru trapézových plechů designérský oříšek. Základem trapézových plechů Lindab je žárově pozinkovaná ocel s barevnou povrchovou úpravou, která dává základnímu materiálu konečný vzhled a současně chrání vlivy vnějšího prostředí a před korozí.

Trapézový plech na rodinný dům? Proč ne...

Trapézové plechy nachází uplatnění nejen jako opláštění průmyslových objektů a hal, ale také jako součást moderní architektury.

Vlastnosti jako bezúdržbovost, dlouhá životnost, odolnost vůči korozi i UV záření a velmi moderní vzhled  z nich dělají atraktivní materiál pro neotřelé a nápadité stavby. 

 

Sendvičové panely Lindab – hit 21. století

 

Moderní způsob života, ekonomické i ekologické vlivy a nové stavební trendy jsou ukazatele, které ovlivňují stavebnictví jako takové a rovněž preferovaný stavební materiál v dané době. I to je důvod, proč  se  sendvičové panely stávají čím dál populárnějšími směle míří k tomu, aby se právem staly hitem tohoto století.