Jak to funguje?

Jak fungují solární panely ???

Solární panely zachycují sluneční záření a přeměňují ho na stejnosměrný proud (DC). 

Optimizéry zajišťují, že solární panely pracují po celou dobu v optimálním pracovním režimu tím, že sledují MPPT individuálně pro každý pár solárních panelů. Fungují také jako bezpečnostní vypínače stejnosměrného proudu.

Střídač pak převádí stejnosměrný proud (DC) na střídavý (AC),
který může být použit pro napájení nejrůznějších zařízení nebo pro nabíjení Vašeho elektromobilu.

Provozovatel distribuční sítě osazuje na odběrném místě elektroměr, který sleduje množství odebrané a dodané energie do distribuční sítě.

Veškerá přebytečná energie, která není spotřebovaná domácností jde do akumulační baterie, nebo do distribuční sítě, případně do virtuálního úložiště. Tuto ekologicky vyrobenou elektřinu pak může spotřebovat někdo jiný, nebo si jí můžete později vyzvednout z virtuálního úložiště a spotřebovat ve svém domě.

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.