hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00 hod.

+420 724 862 814

Bezpečnostní prvky střech

Střecha jako pracoviště 

Není mnoho pracovišť, která jsou vystavena vlivům počasí, tak jako střecha. Přesto je střecha pro mnoho profesí běžným pracovním místem. Klempíř, kominík a pokrývač se po střeše pohybují denně - v dešti, ve sněhu a ve větru. Střecha jako pracovní místo znamená zvýšené riziko nehod. 

 

Bezpečnost pro všechny a v každém počasí

Bezpečnostní prvky střech Lindab Safety tvoří kompletní systém, který splňuje současné požadavky na zabezpečení pohybu osob po střeše současně chrání střechu samotnou a její bezprostřední okolí například při sesuvu sněhu a podobně.

 

Lindab Safety

Škála výrobků z pozinkované či lakované oceli – střešní lávky, žebříky, sněhové zábrany instalované v jedné nebo více řadách za sebou podle sněhového zatížení a délky střechy. 

Pro všechny střechy, nejen plechové

Lindab Safety je sortiment použitelný pro všechny běžné typy střech z všeobecně používaných materiálů. Jednotlivé prvky splňují požadavky evropských bezpečnostních norem. Lindab Safety je jednoduchý a montážně nenáročný materiál. Sněhové zábrany, střešní lávky, střešní a stěnové žebříky včetně doplňků a kotvícího materiálu. 

Sněhové zábrany Lindab Safety jsou tvořeny dvojicí trubek trubek ∅ 32 mm. Délka trubek je 3 m a konce jsou uzpůsobeny pro vzájemné napojení zasunutím. Trubky jsou osazeny do konzol, které se liší dle druhu krytiny.

Systém je k dostupný v barevném provedení nebo pozinkovaný. 

 

 

Sníh nad hlavou pod kontrolou  

Sněhové zábrany jsou doporučeny a mnohdy také předepsány projektem pro střechy o sklonu vyšším než 10° v závislosti na sněhových oblatech. Zabraňují samovolnému sesuvu větší masy sněhu nebo zmrlých částí a chrání tak nejen střechu, ale i osoby a majetek v jejím přilehlém okolí. 

 

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.