Profilované střešní krytiny

Klasický vzhled skládané krytiny 

 

Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických skládaných tašek ve výrazném designu nebo naopak nenápadných profilů. Výška vln od 27 do 48 mm vytváří plastický dojem a výrazně ovlivňuje tuhost pásů. Čím vyšší vlna, tím je profil pevnější. Plechová střecha od Lindabu je zárukou dlouholeté funkčnosti, spolehlivosti a designu.

Krytiny jsou dokonalou imitací klasické skládané střešní krytiny. Mohou tak splynout s okolní zástavbou, nebo naopak volbou výrazné barvy vystoupit z davu. 

 

 

Vysoká životnost

 

Žárově pozinkovaný ocelový plech je opatřený speciálními ochrannými vrstvami Classic, Elite a Elite MAT. Materiál je vysoce odolný, pevný a velmi dobře čelí náročným klimatickým podmínkám. Povrchová úprava chrání ocelové jádro před mrazem i slunečním zářením. Poskytuje mimořádně vysokou životnost, která se pohybuje v rozmezí 30 – 60 let, v závislosti na konkrétním prostředí a provedení krytiny. 

 

 

Nízká hmotnost

 

Nízká hmotnost - jen 5kg/m2je jednou z hlavních výhod krytin Lindab. V případě novostavby lze díky tomu ušetřit na dimenzi krovu a základů značné finanční prostředky. V případě starších budov pak šetří náklady na rekonstrukci krovu. V případě staticky neúnosných nebo lehkých krovů je lehká plechová střešní krytina jediným východiskem.

Pro nízké sklony a bezúdržbovost

 

Výhodou profilovaných plechových krytin Lindab je možnost montáže na velmi nízké sklony, a to již od 14°, bez nutnosti bednění a použití těžkých asfaltových pásů pro zajištění vodotěsného podstřeší.

Povrch krytin je naprosto hladký a neposkytuje prostor pro zachytávání nečistot. Barevné povrchové úpravy jsou stálobarevné, proto není třeba střechy natírat. Taškové krytiny nekřehnou a nepraskají, nemusí se tedy měnit a není nutná jejich složitá údržba.

 

Dokonalá funkce střešního pláště

 

Střešní systémy Lindab představují kompletní a ucelenou nabídku všech potřebných prvků a doplňků, které zajišťují bezvadnou funkci střešního pláště.

Ke každému typu krytiny Lindab přísluší originální doplňky, současně lze vyrobit jakékoli atypické klempířské prvky. 

Přesnost výroby a rychlost montáže

 

Charakteristickou vlastností pro krytiny Lindab je vysoká kvalita zpracování a přesnost. Krytiny se vyrábí na míru každé střechy, podle podkladů technického oddělení. To na základě výkresové dokumentace nebo jiných podkladů vypracuje přesné zadání pro výrobu, včetně kladečského plánu pro následnou montážpředem vypracovaných kladečských plánů. Montáž provádí firmy, které absolvovaly odborná školení a získaly certifikát společnosti Lindab.

 

 

 

Produktová videa

Střešní skladba Lindab - ukončení doplňkové hydroizolační vrstvy ve štítu

Lindab detail okapové hrany - instalace ochranného větracího pásu (OVP)

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.