hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Lindab Solar Roof 2.0

Moderní střecha Lindab s integrovanými
solárními panely

Víte, že za dvě hodiny dopadne na planetu Zemi stejné množství sluneční energie, jaká se na celém světě spotřebuje za jeden rok?

Lindab Vám nyní přináší řešení, jak část této energie zachytit a využít pro svůj dům - Lindab Solar Roof.

Systém Lindab SolarRoof v sobě spojuje funkčnost, eleganci a přidanou hodnotu. Lindab SolarRoof kombinuje Lindab střechy z vysoce kvalitního plechu v původně skandinávském stylu s účinnými integrovanými solárními panely. Výsledkem je technicky i designově dokonalá střecha, která vyrábí zelenou elektřinu bez výrazných a vizuálně rušivých elementů na střeše.

Nadčasové střešní krytiny Lindab
Seamline a SRP Click

LindabSolarRoof obsahuje kvalitní střešní krytinu Lindab Seamline nebo SRP Click s moderní povrchovou úpravou a integrované solární panely. Vyznačuje svou nadčasovostí, vysokou odolností testovanou v severských klimatických podmínkách a současně minimálními požadavky na údržbu. Střecha Lindab zajistí Vašemu domu dlouhodobou ochranu v náročném měnícím se klimatu a v kombinaci se solárními panely navíc zelenou energii.

Integrované solární prvky

Strešní profil Lindab je dodávaný již s integrovanými solárními panely, které spolu s dalšími prvky vytvářejí plně funkční solární systém. Lindab využívá solární články typu mono-krystal a technologií nanovodičů a solární články mají tloušťku menší než 3 mm. K nadstandardním službám Lindab patří také prodloužená záruka 10-25 let na na solární panely.

Fotovoltaický střídač a optimizer

Solární panely mohou být řízené inovativním měničem, který spolu s otimalizérem tvoří flexibilní systém s kontrolou na úrovni jednotlivých panelů. To znamená, že výroba energie bude vyšší, protože každý panel je individuálně ovládaný, bez ohledu na to, zda je jiný panel zastíněný, nebo má jednoduše nižší účinnost. Měnič spolu s optimizérem má množství bezpečnostních funkcí, ze kterých nejdůležitější je, aby se optimizér po vypnutí měniče stal nečinným. Poskytuje protipožární ochranu tam, kde hrozí největší nebezpečí. Měnič Lindab má účinnosť 98 % a je bez ventilátorů, což poskytuje tichou a efektivní konverzi proudu.

Sledujte výrobu elektřiny v reálném čase

Získáte přístup k uživatelsky příjemné aplikaci, která Vám umožní sledovat systém zelené elektřiny na úrovni jednotlivých panelů v reálném čase. Aplikace je responzivní a funguje na mobilním telefonu, počítači i tabletu. Inteligentní funkce vám pomohou sledovat výrobu elektřiny ve vztahu k finančním úsporám.

*Systém zapojení i aplikace na sledování se mohou u jednotlivých zakázek lišit. Konkrétní řešení bude navrženo na míru Vašemu domu a potřebám.

Tenký solární film s moderní technologií

Moderní moduly jsou tenké solární fólie, které jsou přilepené ke střešnímu profilu přímo ve výrobě. Solární články nabízí mnoho výhod. Panely váží 2,5 kg na m2, takže nezatěžují střešní konstrukci. Solární panely jsou chráněné trvanlivým povrchem a jsou označené CE jako kompozitní výrobek.

*Záruka je poskytována 10 let na výrobek a 25 let na účinnost panelu a jeho výrobu elektřiny ( po 25ti letech musí mít panel alespoň 80 % původní účinnosti).

Jednoduchá montáž

Přestože jsou solární panely integrované do strešního profilu, instalace Lindab SolarRoof je tak jednoduchá jako instalace bežné střešní krytiny. Systém SolarRoof je k dispozici jako falcovaná krytina Seamline nebo jako strešní krytina Lindab SRP Click. To znamená, že kromě samotné elektroinstalace, kterou musí provést odborně elektrikář, neexistují žádné další náklady spojené s montáží.

Produktová videa

question
picture

Mám zájem o lindab Solar Roof

Kontaktní údaje

*Toto pole povinnéOdesláním formuláře souhlasíte se zpracování osovbních údajů

Detaily realizace

Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku

Napište nám, o který výrobek máte zájem, nebo co pro Vás můžeme udělat. Co nejdříve pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nebo Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

*Toto pole povinnéOdesláním formuláře souhlasíte se zpracování osovbních údajů

Detaily realizace