hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00

+420 724 862 814

Lindab Stavby

Komplexní řešení pro široké spektrum požadavků

Základ podnikání společnosti Lindab tvoří jak vývoj, výroba a prodej hotových stavebních výrobků, tak poskytování komplexních řešení projektů pod názvem Lindab Stavby. Součástí komplexního řešení je dodání projektu a zajištění montáže. Svým partnerům nabízíme stavební systémy, které využívají vlastní kvalitní komponenty z kvalitní švédské oceli.

Poskytujeme poradenství, navrhujeme koncepci a detaily, specifikujeme a naceníme potřebný materiál. Dále připravíme podrobnou montážní dokumentaci, poskytneme orientační i autorizované statické posouzení projektu.

Montáž je stejně důležitá jako kvalita samotného materiálu, proto Vám doporučíme zkušené montážní firmy, případně zaškolíme pro montáž nové pracovníky.
K montáži samotné poskytneme poradenství a odborný dohled.

Ekonomické, ekologické, nízkoenergetické

Jednou z hlavních výhod technologie výstavby z tenkostěnných ocelových skeletů je možnost velmi rychlé výstavby. Kombinace rychlosti realizace, kvalitních materiálů a efektivní ekonomiky výstavby umožňuje postavit objekty ve vysokém užitném standardu za standardních nákladů. Samozřejmostí jsou nízkoenergetické nebo dokonce pasivní parametry stavby, výhodou pak větší užitná plocha při stejné zastavěné ploše ve srovnání s klasickou výstavbou.


Životní prostředí

Naše prvotřídní švédská ocel je materiál šetrný k životnímu prostředí. Ocel je totiž téměř stoprocentně recyklovatelná. Nejen, že se díky tomu spotřebuje méně základních surovin, ale navíc se do atmosféry uvolní méně oxidu uhličitého, který výroba oceli produkuje.

Rodinné a bytové domy, komerční budovy, stavby občanské vybavenosti anceláře,
prodejny, školky, školy, domovy seniorů…


Lehká ocelová skeletová konstrukce je ideální pro výstavbu rodinných i bytových domů: od přízemních, dvou až třípodlažních a podkrovních rodinných domů přes dvojdomky až po řadové domy. Jako alternativa k dřevostavbám, ale se zajištěním trvanlivějšího a odolnějšího nosného skeletu, zachovává všechny výhody montovaných staveb.

 

 

Malé typové haly, garáže, dílny, sklady a prodejny

Malé typové montované haly s rámovou konstrukcí z pozinkovaných ocelových profilů a rychlým dodáním jsou ideálním řešením stavebního záměru drobného řemeslníka nebo vznikající firmy, kteří potřebují rychle a s nízkými náklady postavit dílnu, sklad, kanceláře nebo prodejnu a vzorkovnu svých výrobků. Rozsah zastavěné plochy mezi 18 až 1500 m2 dovoluje tento systém použít i pro výstavbu garáží nejrůznějších dopravních prostředků (včetně traktorů a malých letadel), skladů a stájí i dalších zemědělských budov.