Politika kvality

Zásady našeho přístupu ke kvalitě a životnímu prostředí

Mezinárodní skupina Lindab na trhu úspěšně působí již více než 60 let. Důvodem jejího vysokého renomé je firemní filozofie, která je založena nejen na souladu s platnou legislativou, ale také na neustálém zlepšování kvality a na respektu k životnímu prostředí podle norem ISO 9001 a ISO 14001. To platí pro obě oblasti, na které se zaměřuje: Stavební komponenty i Ventilace. Po celém světě: v mateřském Švédsku stejně jako v České republice.

V přístupu k našim zákazníkům a obchodním partnerům se řídíme firemními zásadami politiky kvality a životního prostředí, které jsou závazné pro všechny zaměstnance.

Efektivitu našeho systému managementu kvality a životního prostředí chceme stále zvyšovat. Proto jej pravidelně hodnotíme a využíváme při tom analýzy dat, audity a preventivní opatření.

Zákazník a kvalita na prvním místě

Potřeby a požadavky našich zákazníků jsou hnacím motorem všech našich aktivit. Proto jsme průkopníky nových řešení a snažíme se naše produkty a služby neustále inovovat, abychom zvyšovali jejich kvalitu. Za tu odpovídá každý náš jednotlivý zaměstnanec svými každodenními výkony.

Otevřeně a vstřícně komunikujeme nejen se zákazníky, ale i uvnitř naší společnosti. A také s dalšími zainteresovanými stranami včetně našich obchodních partnerů a klíčových dodavatelů, u nichž stavíme na dlouhodobé a spolehlivé spolupráci.

 

 

Respekt ke zdraví a životnímu prostředí

Při všech činnostech, především těch výrobních, klademe velký důraz na prevenci – tak, abychom minimalizovali riziko vzniku pracovních úrazů a zajistili bezpečný pohyb našich zákazníků a obchodních partnerů v prostorách Lindabu. Naše aktivity se řídí zodpovědným přístupem k ochraně životního prostředí – s tím souvisí i trvalá snaha o optimalizaci a efektivní využívání všech používaných zdrojů. To vše se přirozeně promítá i do našich výrobků.

 

 

10 zásad politiky kvality a životního prostředí

 

1. Dodržování platné legislativy
2. Zaměření na zákazníka
3. Kvalita
4. Ochrana životního prostředí
5. Za kvalitu odpovídá každý zaměstnanec
6. Preventivní přístup
7. Partnerství se spolehlivými dodavateli
8. Efektivní využívání zdrojů
9. Otevřená komunikace
10. Neustálé zvyšování efektivnosti systému managementu kvality a životního prostředí

 

 

katalog

Katalog ke stažení

Stáhnout katalog
solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.