Důvody pro Lindab ?

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro Lindab. Zde jsou ty zásadní.

Na trhu je dnes nepřeberná škála stavebních komponentů od mnoha výrobců. Proč byste se měli rozhodnout právě pro ty od Lindabu? Nejpádnější důvody jsou prosté: Lindab je renomovaná, po mnoho desetiletí prověřená značka vysoce kvalitních stavebních komponentů ze švédského ocelového plechu, vyvíjených špičkovými švédskými odborníky a designéry. Kvalita, funkčnost, působivý design – to vše jsou nejvýznamnější parametry střech Lindab.


 

Zastřešíme Vaše sny

Střechu pro váš dům pravděpodobně budete vybírat jen jednou za život. O důvod víc, proč rozhodnutí věnovat velkou pozornost. A pokud zvolíte Lindab, můžete si být jisti, že ušetříte peníze i čas. V Lindabu vám totiž poskytneme vše, co je pro krásný vzhled a skvělou funkci vaší střechy nezbytné. Pokud toužíte po střeše, která po mnoho let nebude potřebovat prakticky žádnou údržbu a do níž nebudete muset investovat dodatečné náklady, jste v Lindabu na správné adrese. Plechová střecha od Lindabu je zárukou dlouholeté funkčnosti, spolehlivosti a designu.

 

 

Proti živlům máme řešení

 

Prudký déšť, bouře, vítr, krupobití, sníh? Všem těmto živlům dokážou krytiny Lindab bez problémů čelit. Extrémně odolné vůči krupobití i prošlápnutí jsou krytiny vyráběné z plechu o tloušťce 0,6 mm s příznačným názvem Strong. Řešení tlumení vibrací způsobených deštěm nabízí vrstva Sound Control. Před sněhem a ledem ochrání nejen vaší střechu, ale také přilehlé okolí systém bezpečnostních prvků Lindab Safety.

 

Zkrátka: najdeme pro vás vhodné řešení do každého prostředí a klimatických podmínek: od drsných hor až po horké nížiny.

 

 

 

60 let zkušeností


Lindab je mezinárodní skupina se sídlem ve Švédsku, která vyvíjí a vyrábí své výrobky více než 60 let. Pro výrobky Lindab je charakteristická vysoká kvalita, snadná montáž, energetická úspornost a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Nezbytnou součástí dodávek Lindab jsou služby na velmi vysoké úrovni. 60 let zkušeností a úspěšného působení na trzích po celé Evropě dávají jistotu a důvěru ve výrobky Lindab a spolehlivost a seriózní přístup.

 

 

Profily, povrchy, barvy v široké škále

 

Díky širokému sortimentu Lindabu svou střechu snadno sladíte se zbytkem stavby i s okolní zástavbou. Okapy, parapety a další příslušenství můžete buď ladit tón v tónu, nebo vytvářet neotřelé a výrazné barevné kombinace. Na výběr máte 5 typů profilovaných krytin, několik druhů falcovaných krytin, 6 povrchových úprav a více než 16 barevných odstínů – od antické bílé přes světle šedou a cihlově červenou až po hnědou nebo černou.

 

 

Doporučení montážní firmy

 

Prodejem střešní krytiny Lindab náš zájem o vás nekončí. Víme, že montáž je stejně důležitá jako kvalita samotného materiálu. Proto montážní firmy pravidelně školíme a máme tak o nich ten nejlepší přehled. Díky tomu vám doporučíme zkušené a certifikované montážní firmy přímo ve vašem regionu.

 

Kvalitní technický servis

 

Celým procesem od poptávky přes objednávku až k dodávce materiálu na vaši stavbu vás kompletně provedeme v několika jednoduchých krocích. Naši technici vám poradí s výběrem vhodného typu krytiny, materiálu i povrchové úpravy s ohledem na specifika vaší stavby. Tak, abyste měli střechu ušitou na míru přímo vašemu domu. Bezplatně zpracují nezávaznou cenovou nabídku, prokonzultují případné změny, připraví kladečský plán a rozpis materiálu pro vaši střechu – to vše s ohledem na minimum nutných prořezů, čímž optimalizují náklady.

 

 

 

Kompletnost systémů

 

Systémy Lindab dodáváme včetně všech doplňků potřebných pro bezvadnou funkci střešního pláště. Krytina ve spojení s doplňky umožnuje dokonalé vyřešení všech detailů a přispívá k tomu, aby pokládka střechy probíhala snadno a bez jakýchkoli komplikací. Krytiny od Lindabu mají opravdu širokou škálu nejrůznějších využití: některé typy jsou ideální pro moderní architekturu, jiné se hodí na opláštění fasád, další zase na obloukové střechy. Výsledkem je ale vždy perfektní sladění s ostatními prvky stavby. Lindab má totiž řešení prakticky na každou střechu.

Ocel, které můžete věřit

 

Současná technologie plechových střešních krytin se začala vyvíjet během 19. století, avšak ocel se jako střešní materiál používala již mnohem dříve. Nové způsoby válcování plechu vedly ke zlevnění, zavedení pozinkování pak přispělo ke snižování plošné hmotnosti plechů. Plech se tak okamžitě stal atraktivním střešním materiálem po stránce estetické, finanční i architektonické. Základní výhody kvalitních plechových střešních krytin však zůstávají neměnné. Celistvost a jejich nízká hmotnost jim dávají náskok před ostatními materiály. Díky nízké hmotnosti se s nimi snáze manipuluje. Velkým plusem je minimum spár a spojů. Plechové střechy mají hladký povrch, který se nešpiní a není nasákavý, takže díky tomu skvěle odolávají mrazu. Protože se do nich nedostává voda, nehrozí degradace vlivem zamrznutí a následné expanzi ve struktuře materiálu. Díky pokročilým způsobům lakování ocelového plechu dosahují krytiny stále delší životnosti. I po uplynutí této doby se však střecha může udržovat nátěry stejně jako klasická pozinkovaná krytina – její životnost je tak prakticky neomezená. Plechová střecha od Lindabu je zárukou dlouholeté funkčnosti, spolehlivosti a designu.

 

Šetříme životní prostředí

 

Prvotřídní švédská ocel, která tvoří základ produktů Lindab, je jako jeden z mála materiálů téměř stoprocentně recyklovatelná. Tím je šetrná k životnímu prostředí. Recyklace znamená sníženou spotřebu základních surovin, a tedy i méně oxidu uhličitého uvolněného do atmosféry při výrobě oceli. A nejen to. Vlastnosti oceli (vysoká pevnost a houževnatost, nízká hmotnost) snižují náklady na výstavbu. Znamenají nejen úsporu času, ale i nižší výdaje na dopravu. Méně paliva spáleného při dopravě je další plus pro životní prostředí. Díky oceli je možné také efektivně izolovat střechy i stěny staveb. Subtilní ocelové prvky umožňují uložení izolací s minimálními tepelnými mosty a v dostatečné míře. To vše dohromady znamená úspory energií – tak, aby stavby a střechy od Lindabu byly v souladu s přírodou a šetřily životní prostředí.

 

Náročné klimatické podmínky si žádají odolné produkty

Výrobky Lindab jsou odolné a pevné, snesou test s tím nejtvrdším klimatem. V jakkoli náročném klimatickém prostředí Váš dům stojí, dokážeme nabídnout vhodnou střešní krytinu. Veškeré výrobky Lindab určené do exteriéru jsou chráněny moderními povrchovými úpravami. Přírodní živly zde nedostávají žádný prostor.

Klasický vzhled nestárne

Lehké střešní krytiny Lindab jsou pro Váš domov tou nejlepší volbou. Nabízí mnoho druhů profilů, povrchů a barevných odstínů. Střešní krytiny Lindab splňují představy o klasickém i moderním vzhledu a svou přirozeností dobře zapadají do okolního prostředí.

Snadno získáte nadčasový design Vaší střechy

Střecha se stojatou drážkou nikdy nevyjde z módy. Díky střešnímu systému SRP Click přináší Lindab snadný způsob, jak získat klasickou střechu s nadčasovými vlastnostmi vhodnou do téměř každého prostředí.

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.