SRP Click

Unikátní a nejžádanější krytina
s jednoduchou montáží

je moderní lehká střešní krytina se stojatou drážkou, která byla inspirována klasickou falcovanou krytinou. Způsobem a jednoduchostí montáže patří tato krytina mezi profilované, vzhledem ji řadíme mezi krytiny drážkové. To, co ji dělá tak atraktivní, je především velmi snadná montáž. Oproti klasické drážkované střeše, s níž má společnou svou nadčasovost a spolehlivost, má velkou výhodu ve své jednoduchosti. Jednoduše se zaklapnou lamely krytiny a práce je hotova.

také ve variantě STRONG

Lindab SRP Click je k dispozici v nejběžnějších barevných odstínech v povrchových úpravách Classic, Premium Mat či Elite. Nově také ve variantě STRONG ze silnějšího plechu o tloušťce 0,6mm. Varianta STRONG je k dispozici ve dvou atraktivních šedých odstínech – střední a břidlicově šedá v povrchové úpravě Durafrost.

Sound Control

Účinná redukce vibrací způsobených větrem a deštěm. Není součastí krytiny, aplikuje se na přání zákazníků. Díky vrstvě Sound Control neucítí majitelé domů vibrace ani při mimořádně silném větru. Sound Control je vhodné aplikovat zejména tehdy, když se krytina pokládá na latě, nebo pokud je stavba na větem exponovaném místě.

 

 •  


  Výhody krytiny SRP Click:

  • velmi atraktivní a nadčasový vzhled
  • vhodná na moderní novostavby i rekonstruované starší objekty
  • jednoduchá a rychlá montáž bez speciálních strojů nebo nářadí
  • možnost pokládky na nízké sklony střechy bez přidaných pojistných vrstev střešní skladby
  • kompletní systém s příslušenstvím
  • redukce vibrací způsobených větrem a deštěm vrstvou Sound Control
  • možnost využít i k opláštění fasády
  • široká škála barev   
  • povrchové úpravy Classic, Premium Mat, Elite a Durafrost
  • varianta STRONG - vysoká pevnost plechu 0,6mm.

   

  Krytina Lindab SRP Click je založena na moderním způsobu spojování plechu na zacvakávací drážku. Předpružená přesně profilovaná drážka po uzamčení vytvoří těsný a pevný spoj, což jsou zásadní vlastnosti kvalitní střešní krytiny. Princip krytiny Lindab SRP Click spočívá v profilovaných pásech o pevné šířce 50 cm a délce na míru podle příslušné střechy, do nepřerušené délky 8 m. Při delších střešních plochách se pásy bezpečně napojují.
  Kotvení k podkladu je skryto pod krytinou, což je další velkou výhodou. Konstrukce spoje vylučuje jakékoli otevírání nebo zpětné vycvaknutí drážky. Dutost drážky zase zamezuje vzlínání vhkosti těsnými spárami. 


  Rozměry lamely SRP Click 


  Vrstva Sound Control

  Na přání zákazníků lze nanést na spodní stranu krytiny speciální přídavnou vrstvu Sound Control. Díky této vrstvě se účinně redukuje přenos zvuku způsobeného vibracemi, které vznikají při větru a dešti. Vibrace tak majitelé domů neucítí ani při mimořádně silném větru. Sound Control je vhodné aplikovat zejména tehdy, když se krytina pokládá na latě, nebo pokud je stavba umístěna na větrem exponovaném místě a v případě obytného podkroví.

  Vlastnosti krytiny SRP Click

  Zobrazení barev je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí odpovídat realitě. Pro určení a potvrzení přesného odstínu zvolené barvy, je nutné vyžádat fyzický vzorek příslušného materiálu, případně využít vzorníku barev RAL (nejbližší RAL). Originální vzorníky Lindab jsou k nahlédnutí na prodejních místech Lindab nebo u obchodních zástupců.

Reference