SRP Click

Unikátní a nejžádanější krytina
s jednoduchou montáží

Krytina SRP Click je moderní lehká střešní krytina se stojatou drážkou, která byla inspirována klasickou falcovanou krytinou. Způsobem a jednoduchostí montáže patří tato krytina mezi profilované, vzhledem ji řadíme mezi krytiny drážkové. To, co ji dělá tak atraktivní, je především velmi snadná montáž. Oproti klasické drážkované střeše, s níž má společnou svou nadčasovost a spolehlivost, má velkou výhodu ve své jednoduchosti. Jednoduše se zaklapnou lamely krytiny a práce je hotova. Lindab SRP Click a je k dispozici v nejběžnějších barevných odstínech v povrchových úpravách Classic, Elite MAT či Elite viz. záložka povrchové úpravy a barvy níže.

Krytinu SRP Click si můžete vybrat v hladkém provedení nebo v provedení SRP Click Dn, což označuje dva vystužující prolisy po celé délce pásu krytiny, které minimalizují vlnění a hlučnost krytiny. Krytina v provedení „Dn“ je tedy celkově pevnější a navíc působí mimořádně stylově. 

Další variantou je krytina SRP Click Vario ve stavebních šířích 350 a 198 mm. Verzi SRP Click Vario nabízíme pouze v povrchové úprave Elite MAT a dvojím barevném provedení - BRSE (břidlicově šedá) a SVSE (světle šedá).

Ve variantě STRONG můžete krytinu pořídit ze silnějšího plechu o tloušťce 0,6 mm. Varianta STRONG je k dispozici ve dvou atraktivních šedých odstínech – střední a břidlicově šedá v povrchové úpravě Durafrost.

Nepostradatelným doplňtem pro všechny krytiny SRP Click je vrstva Sound Control. Je to velice účinná redukce vibrací způsobených větrem a deštěm. Není součastí krytiny, ale aplikuje se na přání zákazníků. Díky vrstvě Sound Control neucítí majitelé domů vibrace ani při mimořádně silném větru. Sound Control je vhodné aplikovat zejména tehdy, když se krytina pokládá na latě, nebo pokud je stavba na větem exponovaném místě.

 

 •  


  Výhody krytin SRP Click a SRP Click Dn

  • povrchové úpravy Classic, Elite MAT, Elite a Durafrost
  • varianta STRONG - vysoká pevnost plechu 0,6 mm
  • pro povrchovou úpravu Elite MAT v barevném provedení BRSE a SVSE i v provedení VARIO (stavební šíře 350 a 198 mm)
  • v délkách lamel 900 - 8000 mm
  • velmi atraktivní a nadčasový vzhled
  • vhodná na moderní novostavby i rekonstruované starší objekty
  • jednoduchá a rychlá montáž bez speciálních strojů nebo nářadí
  • možnost pokládky na nízké sklony střechy bez přidaných pojistných vrstev střešní skladby
  • kompletní systém s příslušenstvím
  • redukce vibrací způsobených větrem a deštěm vrstvou Sound Control
  • montáž na záklop (doporučeno), případně záklop s mezerou, husté laťování (pouze s vrstvou Sound Control)
  • možnost využít i k opláštění fasády
  • široká škála barev 

   

  SRP Click a SRP Click Dn 

                                                        

  SRP Click Vario


  Vrstva Sound Control

  Na přání zákazníků lze nanést na spodní stranu krytiny speciální přídavnou vrstvu Sound Control. Díky této vrstvě se účinně redukuje přenos zvuku způsobeného vibracemi, které vznikají při větru a dešti. Vibrace tak majitelé domů neucítí ani při mimořádně silném větru. Sound Control je vhodné aplikovat zejména tehdy, když se krytina pokládá na latě, nebo pokud je stavba umístěna na větrem exponovaném místě a v případě obytného podkroví.

  Vlastnosti krytiny SRP Click

  Zobrazení barev je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí odpovídat realitě. Pro určení a potvrzení přesného odstínu zvolené barvy, je nutné vyžádat fyzický vzorek příslušného materiálu, případně využít vzorníku barev RAL (nejbližší RAL). Originální vzorníky Lindab jsou k nahlédnutí na prodejních místech Lindab nebo u obchodních zástupců.

Reference