Naše výroba

Filozofií společnosti Lindab je nabízet vysoce kvalitní, cenově dostupné střešní systémy z tenkostěnného ocelového plechu, které díky svým vlastnostem usnadňují výstavbu a zastřešení nejrůznějších typů budov. Lindab vyrábí krytiny, které jsou lehké, trvanlivé a především bezúdržbové. Základním materiálem pro výrobu střešních krytin Lindab je vysoce kvalitní švédská žárově pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovými úpravami: Classic, Premium Mat, Elite, Elite Durafrost, Elite Alu PVDF, Magestic.

Nabídka střešních systémů od Lindabu je velmi rozsáhlá. Jde o tradiční profilované lehké střešní krytiny imitující pálenou tašku, drážkované (falcované) střešní krytiny, střešní trapézové plechysystémy pro ploché střechy. Samozřejmou součástí střech od Lindabu je kompletní okapový systém a další příslušenství pro zastřešení – např. bezpečnostní prvky (řešení pro bezpečný pohyb osob na střechách, ochrana střechy proti sněhu). Střešní systémy od Lindabu lze využít prakticky pro všechny typy budov – od průmyslových staveb až po obytné stavby jako jsou např. rodinné vily či bytové domy.

Koncern Lindab disponuje vlastním vývojovým centrem, díky němuž může dodávat na trh inovované střešní systémy zaměřující se především na ještě vyšší kvalitu, snadnější montáž a údržbu i na náročnější požadavky na ochranu životního prostředí.