Rodinný dům v Klínci

Rodinný dům ve středních Čechách je 100% referencí výrobků a systémů Lindab. Využívá totiž kompletní škálu od konstrukčního systému Lindab Construline, přes opláštění střechy a stěn, okapový systém i bezpečnostní prvky Safety. Řada detailů a drobných kovových prvků, jako oplechování oken, parapety, kryty venkovních svítidel jsou navrženy a vyrobeny přesně na míru. Dům kombinuje materiály v  nejvyších řadách povrchových úprav a barvy typické pro severské země, které ale v kombinaci se zděným suterénem přirozeně zapadají i do zdejšího rázu. Díky své barevnosti dům přirozeně zapadá i do zahrady, která v průběhu roku rozkvétá a barví se do příjemných červených tónů.     

 

Použitý materiál: konstrukční systém Lindab Construline, krytina Seamline Profifalc, okapy Lindab Rainline, bezpečnostní prvky střech safety, opláštění stěn trapézový plech Lindab Coverline, 
Místo realizace: Klínec, Středočeský kraj
Realizační firma: 
Projekt: Ing. Petr Hynšt

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.