Základní škola Světice

Na přístavbu pavilonu školy v obci Světice nedaleko Říčan jsme realizovali stavbu střechy. Pro zastřešení byla použita krytina Lindab SRP Click. Je to moderní lehká střešní krytina se stojatou drážkou, která byla inspirována klasickou falcovanou krytinou. Způsobem a jednoduchostí montáže patří tato krytina mezi profilované, vzhledem ji řadíme mezi krytiny drážkové. To, co ji dělá tak atraktivní, je především velmi snadná montáž. Oproti klasické drážkované střeše, s níž má společnou svou nadčasovost a spolehlivost, má velkou výhodu ve své jednoduchosti. Jednoduše se zaklapnou lamely krytiny a práce je hotova. Objednavatel zvolil povrchovou úpravu Classic a barevné provedení stříbrná metalíza. Stavba byla dále doplněna o okapový systém Lindab Rainline ve stejné barvě. Výsledkem je elegantní střecha, která bude dlouho funkční a krásná.

 

Použitý materiál: krytina SRP Click, povrchová úprava: Classic, barevné provedení: stříbrná metalíza + okapový systém Lindab Rainline

Místo realizace: Světice

Realizační firma: Dumrazdva s.r.o.

Měsíc a rok realizace: 04/2020


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.