Základní škola Rožnov pod Radhoštěm

Na velmi členitou střechu ZŠ Rožnova pod Radhoštěm byla použita krytina SRP CLICK. Jedná se o unikátní a zároveň nejžádanější krytinu. Montážní firma si poradila se složitými detaily obloukových vikýřů a střešních oken. Střecha byla řešena systémově a byla opatřena dvoutrubkovými zachytávači sněhu z řady Lindab Safety a okapovým systémem Lindab Rainline. Investor si vybral povrchovou úpravu Elite, která má vynikající vlastnosti a záruku na tento produkt poskytujeme 30letou.

Použitý materiál: krytina Lindab SRP Click, povrchová úprava: Elite, barevné provedení: tmavě šedá (TMSE) + okapový systém Lindab Rainline + Lindab Safety (2 trubkový zachytávač sněhu)

Místo realizace: Rožnov pod Radhoštěm, Tyršovo nábřeží 649

Rok realizace: 2016

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.