Rodinný dům Loučovice

V obci Loučovice byla dodána na rodinný dům krytina Topline v sametově matném povrchu Elite MAT v oblíbeném břidlicově šedém odstínu. Tato střešní krytina se hodí na všechny typy budov se sklonem střechy od 14°. Je pro ni typický vysoký profil 42 mm, který jí dodává větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extrémních povětrnostních podmínkách. Vyrábí se v široké škále barevných odstínů, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou. Střecha byla velmi členitá, z hlavní valbové střechy vystupují dvě menší valbové stříšky do ulice a mezi levou a pravou částí domu je mezi valbové střechy vložena pultová střecha.

Použitý materiál: krytina: Lindab Topline, povrchová úprava: Elite MAT, barevné provedení: břidlicově šedá (BRSE)

Místo realizace: Loučovice

Realizační firma: BS Build s.r.o.

Měsíc a rok realizace: 2/2021

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.