Rodinný dům v Obci Těptín

Jedná se o krásný jednopodlažní dům s obdélníkovým půdorysem.

Střecha je sedlová se střešními okny. K zastřešení byla použita unikátní krytina Lindab SPR Click. Jedná se o moderní lehkou střešní krytinu se stojatou drážkou na zaklapávací zámek. To, co ji dělá tak atraktivní, je především velmi snadná montáž. Oproti klasické drážkové krytině, s níž má společnou svou nadčasovost a spolehlivost, má velkou výhodu ve své jednoduchosti. Opláštění stěn bylo provedeno stejným materiálem a stavba je tak dokonale sladěna. Jako povrchová úprava byl zvolen povrch DURAFROST, který poskytuje vysokou odolnost proti UV záření a díky tomu jsou barvy krytiny vysoce stabilní a poskytují dokonalý vzhled střechy po dlouhá desetiletí. Vyznačuje se také vysokou ochranou proti korozi a tím zajištuje mnohem delší životnost. Krytiny jsou díky tomu odolnější vůči mechanickému poškození, než krytiny s obvyklými povrchy, a jsou vysoce odolné jak v běžném prostředí, tak v oblastech s nadprůměrně znečištěným prostředím. Vyšší mechanickou odolnost oceníte již ve fázi montáže, kdy je krytina díky povrchu DURAFROST méně náchylná na poškrábání při manipulaci. Pro stavbu byl vybrán oblíbený odstín tmavě šedé. Nakonec byla stavba doplněna o prvky z kolekce Lindab Safety, konkrétně o zachytávače sněhu, které chrání střechu a její bezprostřední okolí proti sesuvu sněhové masy.

Použitý materiál: krytina Lindab SRP Click, povrchová úprava Durafrost, barevné provedení břidlicově šedá (BRSE)
Místo realizace: Těptín
Realizační firma: Hleba
Rok realizace: 2021-2022


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.