Rodinný dům a hospodářské stavení v obci Blata u Nýrska

V obci Blata nedaleko Nýrska byla v průběhu let 2020-2021 realizována výměna střešní krytiny na rodinném domě a přilehlém hospodářském stavení. Byl zde kladen důraz na kvalitu materiálu a odolnost vůči povětrnostním vlivům, proto se nakonec zákazník rozhodl investovat do povrchové úpravy Elite. Jako první byla provedena výměna krytiny na stodole, kde si investor, který si krytinu montoval sám, musel vypořádat s úžlabím a napojením hřebene do krytiny. Po prostudování montážního návodu a odborné konzultaci s obchodním zástupcem byla pokládka provedena na výbornou.

V následující etapě byla realizována výměna krytiny na přilehlém rodinném domě, kde jediným úskalím byl prostup stávajícího sloupu elektrického proudu pro RD, jako finální a konečné práce bylo osazení dvoutrubkových zachytávačů sněhu z řady Lindab Safety na rodinném domě tak na stodole. Obě budovy byly doplněny i okapovým systémem z řady Lindab Rainline.

 

Použitý materiál: krytina Lindab SRP Click, povrchová úprava: Elite, barevné provedení: černá (CERN), sněhové zachytávače Lindab Safety, okapový systém Lindab Rainline

Místo realizace: Blata, Nýrsko

Realizační firma: investor p. Toman

Měsíc a rok realizace: 06/2020 – 03/2021

 

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.