Budova s restaurací a bytovými jednotkami v obci Nučice

Rekonstrukce objektu probíhala ve dvou etapách pod taktovkou investora nedaleko Prahy. Jednalo se o třípodlažní dům se dvěma sedlovými střechami s úžlabím a nárožím. Na stavbě byla použita Lindab Topline. Tato střešní krytina se hodí na všechny typy budov se sklonem střechy od 14°. Je pro ni typický vysoký profil 42 mm, který jí dodává větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extrémních povětrnostních podmínkách. Zvolená povrchová úprava je Elite a barevné provedení hnědá. Stavba byla doplněna i okapových systémem Lindab Ranline a bezpečnostními prvky z řady Lindab Safety.

 

Použitý materiál: krytina Lindab Topline LPA, povrchová úprava Elite, barevné provedení hnědá. Dále okapový systém Lindab Rainline a bezpečnostní prvky Lindab Safety

Místo realizace: Nučice

Realizační firma: Pavel Motyčák

Měsíc a rok realizace: 2018-2019

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.