Rekonstrukce chalupy na Šumavě

V krásném prostředí Národního parku Šumava jsme prováděli rekonstrukci střechy staré chalupy ze začátku minulého století. Chata se nachází v nadmořské výšce 930 metrů nad mořem. Na rekonstrukci bylo použito 222 m2 krytiny Lindab SRP Click + Sound Control, v povrchové úpravě Elite a v barevném provedení břidlicově šedá. Střecha byla doplněna hlubokým okapovým systémem Rainline 150H ve stejné barvě a zachytávači sněhu z řady Lindab Safety. Na střechu bylo instalováno 10 solárních panelů Lindab SolarRoof 2.0. o výkonu 2,014 kWp. Solární panely budou napomáhat energetické soběstačnosti budovy.

 

Použitý materiál: krytina: Lindab SPR Click + protihluková vrstva Sound Control, povrchová úprava: Elite, barevné provedení: břidlicově šedá (BRSE), 10 ks solárních panelů Lindab SolarRoof 2.0. o výkonu 2,014 kWp

Místo realizace: Hojsova stráž

Rok realizace: 8/2023


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.