Rekonstrukce části střechy budovy Vrchního soudu v Olomouci

Spolupracovali jsme na rekonstrukci střechy budovy Vrchního soudu v Olomouci. Na některé části její části byla použita drážkovaná (falcovaná) krytina Lindab Seamline Profifalc, což je speciální ocelový plech tloušťky 0,6 mm s extra měkkým jádrem. Jako povrchová úprava byl zvolen povrch Extra Elite, který má 30letou záruku. Dále jsme na stavbu dodávali oplechování a okapy z řady Lindab Rainline. Ostatní plochy střechy kryjí vláknocementové šablony značky Cedral o rozměru 60×30 cm.

 

Použitý materiál: falcovaná kratiny Seamline Profifalc, povrchová úprava Extra Elite, barevné provedení: břidlicově šedá (BRSE)

Místo realizace: Olomouc

Realizační firma: H&B delta, s.r.o.

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.