Rekonstrukce areálu firmy Zemko s.r.o.

Rekonstrukce dvou střech v areálu firmy Zemko s.r.o. ve Frenštátu p.Radhoštěm. Vzhledem k umístění budov v podhorské oblasti a drsným klimatickým podmínkám bylo použito to nejlepší z arzenálu naši společnosti. A to krytina Seamline Profifalc. Je to neobyčejně flexibilní krytina, která se hodí i na velmi nízké sklony a obloukové střechy. Princip spočívá v souvislých pásech nebo tabulích kladených od okapu k hřebeni střechy, spojených dvojitou stojatou drážkou (tzv. falcem). Falcování zajišťuje nepropustnost spoje - a to například i v případě vysoké sněhové pokrývky. Moderní technologie spojování dvojitou drážkou (falcem) a bezpečné upevnění pomocí speciálních příponek umožňuje použít falcovanou krytinu v každé situaci. Zde byla krytina použita v povrchové úpravě Elite se zárukou 30 let. Na stavbě byly využit dvoutrubkové sněhové zachytávače Lindab Safety. Odvodnění zajištěno okapovým systémem Rainline ve stejné barvě, tedy břidlicově šedé, která je velmi oblíbená a budovám sluší.

 

Použitý materiál: Krytina Seamline Profifalc, v povrchové úpravě Elite, barevné provedení břidlicově šedá RSE, okapový systém Rainline, sněhové zachytávače Lindab  Safety

Místo realizace: Frenštát p. Radhoštěm

Realizační firma: Jiří Galia

Měsíc a rok realizace: 6-8/2022

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.