Garáž, Modletice

Montovaná garáž pro hasičský vůz v obci Modletice. Nosná konstrukce je tvořena rámy z tenkostěnných profilů Lindab C300. Objekt má zateplený skládaný plášť z vodorovně kladených trapézových plechů Lindab LVP20, které jsou montovány z vnějšího a vnitřního líce C profilů rámu. Dutina mezi profily je vyplněna minerální vlnou s parozábranou. Ve střeše je provedeno prosvětlení prosvětlovacími prvky IPOL20. Realizace proběhla na podzim 2002 na připravenou základovou desku. Posuvné vrata obložená trapézovým plechem Lindab si zajistil investor.

Použitý materiál: konstrukční systém LindabSBS z profilů Lindab C, střešní a stěnové trapézové plechy LVP/LTP20 Lindab, odvodnění LindabRainline.

Rok realizace: 2002


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.