Penzion Apidae

Rekonstrukce střechy penzionu přímo v centru horského střediska Deštné v Orlických horách. Členitá střecha do tvaru L o několika střešních rovinách v různých sklonech, s vikýři a řadou střešních oken je pokryta falcovanou krytinou Seamline Profifalc. Pro horskou oblast nezbytné jsou zachytávače sněhu Lindab Safety instalované po celé délce střechy v několika řadách nad sebou.

Místo je ideální k prožití krásné dovolené viz stránky penzionu: https://penzionapidae.cz/

 

Použitý materiál: falcovaná střešní krytina Lindab Seamline PROFIFALC, povrchová úprava Elite MAT, barevné provedení: břidlicově šedá + okapový systém Lindab Rainline, bezpečnostní prvky Lindab Safety

Místo realizace: Deštné v Orlických horách

Realizační firma: Střechy Dostál

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.