Obecní úřad Sulice

Realizovali jsme střechy na novostavbě objektu Obecního úřadu v obci Sulice. Dvoupodlažní dům s obdélníkovým půdorysem se sedlovou střechou, který na zastřešení využívá profilovanou střešní krytina Lindab IDEAL povrchové úpravě Elite MAT. Jedná se o nejrozšířenější variantu krytiny na trhu, ekonomicky nejméně náročnou, přitom 100% funkční a estetickou. Výsledkem je krásná střecha se sladěným okapovým systémem Lindab Rainline ve stejné barvě jako krytina střechy tedy tmavě šedé.

 

Použitý materiál: Krytina Lindab Ideal, povrchová úprava ELITE MAT, barevné provedení tmavě šedá (TMSE) + okapový systém Lindab Rainline

Místo realizace: obec Sulice

Realizační firma: SAJAN CZ a.s.

Rok realizace: 2019-2020


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.