Nádraží ČD Lysá nad labem

Rekonstrukce objektu nádražní budovy. Dvoupodlažní dům s obdélníkovým půdorysem. Jednalo se o složitou sedlovou střechu se štíty. Na její stavbu byla použita profilovaná střešní krytina Lindab Ideal ve variantě Strong ze silnějšího plechu o tloušťce 0,6 mm, která je extrémně pevná a poskytuje tak dokonalou ochranu pro domy zejména v náročnějších klimatických podmínkách. Zvolené barevné provedení bylo tmavě šedá. Dále bylo provedeno zastřešení nástupiště s malým sklonem. Zde byla použita krytina Lindab Seamline Profifalc, což je neobyčejně flexibilní krytina, která se hodí i na velmi nízké sklony a obloukové střechy. Byla zvolena povrchová úprava Extra Durafrost a barevné provedené střední šedá.

 

Použitý materiál: Budova nádraží: Lindab Ideal 40 Strong, tloušťka 0,6 mm v povrchové úpravě Elite v odstínu (tmavě šedá) TMSE, nástupiště: Lindab Semline Profifalc, povrchová úprava Extra Durafrost, barevné provedení (střední šedá) STSE

Místo realizace: Lysá nad Labem

Realizační firma: firma Navrátil

Měsíc a rok realizace: 07/2020

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.