Mateřská škola Netřebice

Pro obec Netřebice v Jihočeském kraji, realizovala firma Střechy P.T.S. výměna střešní krytiny na budově mateřské školky. Pro tuto stavbu byla vybrána krytina SRP Click v povrchové úpravě Classic v moderním odstínu tmavě šedá. Z klasické valbové střechy vystupoval jeden vikýř, kde si musela realizační firma poradit s úžlabím, ale za pomoci našeho systémového napojovacího prvku nebyl s montáží problém. Střecha byla dále osazena sněhovým zachytávačem Lindab Safety a okapovým systémem Lindab Rainline.

 

Použitý materiál: krytina SRP Click, povrchová úprava: Classic, barevné provedení: tmavě šedá (TMSE), Lindab Safety, Lindab Rainline

Místo realizace: Netřebice

Realizační firma: Střechy P.T.S. s.r.o.

Měsíc a rok realizace: 7/2021

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.