Mateřská školka Dobkovice

Rekonstrukce objektu školky nedaleko v obci Dobkovice Ústí nad Labem. Projekt byl podpořen evropskými dotacemi. Jednalo se o dvoupodlažní objekt s obdélníkovým půdorysem. Byla zde použita krytina Lindab Topline pro kterou je typický vysoký profil 42 mm, který jí dodává větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extrémních povětrnostních podmínkách. Na stavbě byla použita v povrchu Elite, barevné provedení cihlově červená.

Použitý materiál: krytina Lindab Topline, povrchová úprava Elite (EL), barevné provedení cihlově červená (CICE)
Místo realizace: Dobkovice
Měsíc a rok realizace: 04/2020


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.