Hotel Element Lipno nad Vltavou

Na realizaci této střechy jsme právem hrdí, neboť výsledkem je krásná stavba, kterou naše krytina fantasticky doplnila. V polovině roku 2020 se realizovala stavba Hotelu Element pod lyžařským areálem v obci Lipno nad Vltavou. Použita byla krytina oblíbená SRP Click v povrchové úpravě Classic v odstínu tmavě šedé. Na této stavbě byl kladen velký důraz na počet protisněhových zachytávačů, a to z důvodu umístění budovy ve sněhovém pásmu. Budova s touto krytinou získala neopakovatelný vzhled. Hotel poskytuje celoroční ubytování: https://www.hotelelement.cz/cz/

Použitý materiál: krytina SRP Click, povrchová úprava Classic, barevné provedení: tmavě šedá (TMSE), systém Lindab Safety

Místo realizace: Lipno nad Vltavou

Realizační firma: HUKO – Oldřich Kostifál

Měsíc a rok realizace: 2020

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.