Hasičská zbrojnice Opatovice

Realizovali jsme střechu na stavbě objektu hasičské zbrojnice v Opatovicích. Dvoupodlažní dům s obdélníkovým půdorysem a zajímavě řešenou střechou, který na zastřešení využívá krytinu Seamline Profifalc v povrchové úpravě Elite. Je to neobyčejně flexibilní krytina, která se hodí i na velmi nízké sklony a obloukové střechy. Princip spočívá v souvislých pásech nebo tabulích kladených od okapu k hřebeni střechy, spojených dvojitou stojatou drážkou (tzv. falcem). Falcování zajišťuje nepropustnost spoje, a to například i v případě vysoké sněhové pokrývky. Moderní technologie spojování dvojitou drážkou (falcem) a bezpečné upevnění pomocí speciálních příponek umožňuje použít falcovanou krytinu v každé situaci. Lze ji ohýbat a překládat, kopíruje všechny tvary a úhly střešních rovin. Proto byla využita i na oblou část střechy, kde realizační firma Alfa CZ odvedla skvělou práci.

 

Použitý materiál: Krytina Seamline Profifalc, povrchová úprava Elite, barevné provedení šedá metalíza (SEME)

Místo realizace: Opatovice

Realizační firma: Alfa CZ

Rok realizace: 2021

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.