Falcované střešní krytiny

Nadčasový design a 100% funkčnost střech

Drážkované (falcované) krytiny Lindab Seamline a její zjednodušená varianta Lindab SRP Click jsou neobyčejně flexibilní. Důvodem je jejich samotný princip: ten spočívá v souvislých pásech nebo tabulích kladených od okapu k hřebeni střechy, spojených dvojitou stojatou drážkou (tzv. falcem).
Takové spojení zajišťuje nepropustnost spoje - a to například i v případě vysoké sněhové pokrývky.

Lindab SRP CLick


Moderní technologie spojování dvojitou drážkou a bezpečné upevnění pomocí speciálních příponek umožňuje použít falcovanou krytinu v každé situaci.
Lze ji ohýbat a překládat, kopíruje všechny tvary a úhly střešních rovin. Architektům tak dává absolutní volnost – a to nejen ve standardních podmínkách, ale i v agresivním prostředí hor či mořského pobřeží. 

 

     

Lindab materiály pro drážkované krytiny stále inovuje. Mezi novinky z roku 2018 patří mj. nová povrchová úprava Durafrost se zárukou 30 let, úprava Alu PVDF se zesílenou tloušťkou a zárukou 50 let, či moderní střecha s patinou Magestic – inovativní řešení, kdy je drážkovaná krytina opatřena pokovením směsi zink-magnezia s mimořádnou odolností proti korozi.

 

   Lindab Seamline