Základní škola Dolní Jirčany

Novostavba komplexu nízkoenergetických budov základní školy v Dolních Jirčanech je neobvyklá nejen svým vnějším vzhledem, ale také vnitřním uspořádáním, využitím moderních technologií a velmi zdařilými architektonickými prvky jako například bezrámová okna, světlovody nebo střechy s falcovanou krytinou v bílém provedení.

Architektům se podařilo rozlehlý komplex sladit s okolní zástavbou. Díky zasazení to terénu, rozčlenění komplexu a třeba i charakteru střech působí navenek mnohem subtilnějším dojem než zevnitř; sotva by kdo odhadoval, že se dovnitř vešlo nejen 18 tříd pro celkem 540 žáků, čtyři odborné učebny, kabinety a další zázemí, ale i řada dalších prostor sloužících škole i potřebám obce: družina, dvě tělocvičny, taneční sál, knihovna i další multifunkční prostory včetně venkovního amfiteátru, jež škole umožní tepat životem i mimo vyučování.

 

Použitý materiál: falcovaná krytina Lindab Seamline
Místo realizace: Dolní Jirčany, Psáry 
Realizační firma:
Projekt: Ing. arch. Onřej Píhrt, Architektonický ateliér SOA https://s-o-a.cz/
Realizace: 2018 - 2019 

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.