Bytový dům I ve Vyšším Brodě

Na klasický bytový dům byla použita tašková krytina IDEAL 40, povrchové úpravě Classic a barevné provedení v oblíbené hnědé barvě. Tato střešní krytina s výškou vlny vlny 27 mm se hodí na všechny typy budov se sklonem střechy od 14°. Vyrábí se v široké škále barevných odstínů, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou. Na klasické sedlové střeše bylo spoustu prostupů, na které byly použity manžetové průchodky o různých průměrech. Střecha byla dále doplněna o sněhové zachytávače z řady Linda Safety, což v případě takto vysokých domů můžeme jen doporučit.

Použitý materiál: krytina IDEAL 40, povrchová úprava: Classic, barevné provedení: hnědá (HNED)

Místo realizace: Vyšší Brod

Realizační firma: Střechy P.T.S. s.r.o.

Realizace: 5/2019

 

 


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.