BURKOŇ s.r.o.

Firma Střechy BURKOŇ s.r.o. Chrudim je rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí a se zaměřením na specializovaný prodej plechů, klempířských výrobků, střešních krytin či okapových systémů.

Naši odborníci Vám zdarma zpracují výpočet ceny střechy a doporučí to nejlepší řešení právě pro Vás. Zajištění dopravy a vykládky jak celých střech, tak i drobných zakázek je samozřejmostí.

V našem areálu na adrese Dašická 347, Chrudim je Vám k dispozici i plně vybavená klempířská dílna pro vlastní zhotovení klempířských výrobků či největší železářství v Chrudimi, které jsme pro Vás otevřeli roku 2019. Většinu námi nabízeného sortimentu pro Vás máme stále skladem.

 

 

 

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.