hotlinePo - Pá 7:30 - 16:00 hod.

+420 724 862 814

Budova nádraží, Liteň

Rekonstrukce objektu nádražní budovy.

Jednopodlažní dům se sedlovou střechou do tvaru L, využívá na zastřešení profilovanou krytinu Lindab Mega. Je pro ni typický atraktivní románský styl s výškou vlny 30 mm. Tento model je kombinací moderního a estetického vzhledu a na střeše působí velmi atraktivně. Na stavbě byla krytina použita v povrchové úpravě Classic a barevném provedení cihlově červená. Navíc byla stavba vybavena okapovým systémem Lindab Ranline a doplněna o produkty z řady Lindab Safety.

Použitý materiál: Krytina Lindab MEGA, povrchová úprava Classic, barevné provedení cihlově červená, okapový systém Lindab Rainline + bezpečnostní prvky Lindab Safety
Místo realizace: Liteň
Měsíc a rok realizace: 06/2020


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.