Budova nádraží, Liteň

Rekonstrukce objektu nádražní budovy.

Jednopodlažní dům se sedlovou střechou do tvaru L, využívá na zastřešení profilovanou krytinu Lindab Mega. Je pro ni typický atraktivní románský styl s výškou vlny 30 mm. Tento model je kombinací moderního a estetického vzhledu a na střeše působí velmi atraktivně. Na stavbě byla krytina použita v povrchové úpravě Classic a barevném provedení cihlově červená. Navíc byla stavba vybavena okapovým systémem Lindab Ranline a doplněna o produkty z řady Lindab Safety.

Použitý materiál: Krytina Lindab MEGA, povrchová úprava Classic, barevné provedení cihlově červená, okapový systém Lindab Rainline + bezpečnostní prvky Lindab Safety
Místo realizace: Liteň
Měsíc a rok realizace: 06/2020


solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.