18.2.2020

Začátkem února se na výstavišti v Praze Letňanech konal již 22. ročník veletrhu Střechy Praha, který souběžně s veletrhy Solar Praha a Purpo Praha na ploše větší než 17 000m2 přivítal neuvěřitelných 25 412 návštěvníků.

Mezi vystavovateli byly tradičně zastoupeny také specializované firmy, které ve svém sortimentu nabízejí střešní krytiny a systémy Lindab. U stánku společnosti První Chodská s.r.o. byla k vidění expozice s poslední novinkou Lindab, kterou je střešní solární systém Lindab Solar Roof. Jedná se o solární panely moderní CIGS technologie integrované do nadčasové krytiny Lindab SRP Click nebo drážkové krytiny Lindab Seamline. Jednou ze zásadních výhod tohoto systému je jeho estetičnost – panely totiž nenesou těžké nevzhledné kovové konstrukce. Panely mají pouhé 2mm tloušťku a s krytinou, zvláště pokud zvolíte některou z řady šedých odstínů, téměř splývají. Expozice Lindab Solar Roof se mezi návštěvníky těšila velkému zájmu. Ukázka Lindab Solar Roof byla k vidění také u stánku společnosti PRE, i zde zaujala řadu zájemců.

Pokud jste nestihli veletrh navštívit, neváhejte a zjistěte více informací zde, na našem webu, nebo kontaktujte produktového manažera LSR. Obrátit se můžete také na proškolené odborníky na pobočkách První Chodská s.r.o.