7.4.2020

Nynější doba staví mnohé z nás do situace, kdy musíme trávit doma mnohem více času než dřív. Pandemie koronaviru z nás však nesňala všechny další úkoly, jako jsou například rozjeté stavby nového, nebo rekonstrukce stávajícího domova.  Nucený pobyt doma dává alespoň příležitost, důkladně si projít a porovnat velmi širokou nabídku různých výrobců. Rozhodnete-li se pro plechovou střešní krytinu, která dnes zdatně konkuruje klasickým taškám, měli byste při jejím pořizování zohlednit i kvalitní povrchovou úpravu. Ta totiž může prodloužit životnost plechové střechy o mnoho let.

My v Lindabu, doporučujeme u svých střešních krytin povrchovou úpravu Elite MAT, která zajišťuje opravdu vysokou ochranu střešní krytiny. Připlatíte si za ní oproti základní povrchové úpravě Classic jen malou částku navíc, ale přitom se prodlouží záruka na střechu na 20 let a ještě na tom  ušetříte.

Připravili jsme pro Vás srovnání základní povrchové úpravy Classic a vyšší řady Elite MAT. Podívejte se, jak výhodné je přestoupit do elitní třídy!
Více informací ZDE.