5.9.2019

PTEJTE se  u nás na špičkovou kvalitu a skvělé ceny fólií Delta Maxx PLUS!

Opravdu dobrá střecha není jen kvalitní krytina, ale pro dokonalou funkčnost jsou důležité i ostatní části střešního souvrství.  

Protože nám na kvalitě záleží, zařadili jsme do sortimentu a doporučujeme k našim střešním krytinám Lindab vysoce kvalitní fólii DELTA-MAXX PLUS! 

Fólie DELTA-MAXX PLUS je energeticky úsporná membrána, na jedné podélné straně ze spodu opatřena lepicí páskou. Stačí odstranit ochranný film, přitlačit a hotovo. Slepený spoj je okamžitě větrotěsný. 

Až o 30 % nižší výměna vzduchu způsobená infiltrací a až o 9 % nižší náklady na vytápění. Tepelná izolace je z vnější strany větrotěsně ochráněna. Integrovaný samolepicí okraj a hlazená spodní textilie urychlují pokládku. Rastrovaný povrch pásu usnadňuje přesné řezání. Podélný okraj pásů v šíře ca. 5 mm bez spodní textilie slouží jako pomocná zábrana proti vzlínání vlhkosti do přesahů. Vysoce pevná, zatížitelná a extrémně odolná při pocházení po latích.

Fólie vychází z více než 20-ti letých praktických zkušeností na střechách v celé Evropě. Splňuje kritéria německých bezpečnostních předpisů jako ochrana proti propadnutí střechu pod označením BG.

Ke všem kyrtinám Lindab jsou nyní na fólie Delta - MAXX PLUS poskytovány atraktivní slevy. 
Pro získání slevy kontaktujte obchodní zástupce Lindab