Střešní krytiny

Vlny, které chrání…

Lehké střešní krytiny Lindab jsou vyráběny z vysoce kvalitního ocelového plechu a jsou opatřeny barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky. Jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek  s výraznou, nebo naopak nižší vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a skýtají možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky.

Moderní materiál předurčuje krytiny Lindab k užití na novostavby. Současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce starších objektů. Své uplatnění nacházejí v městské zástavbě i na venkovských staveních.

Ocelový, žárově pozinkovaný plech je opatřen povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Povrchové úpravy Classic, Premium a Elite dávají spolu s ocelovým jádrem krytinám Lindab odolnost a pevnost, díky kterým velmi dobře čelí náročným podmínkám.

Speciální variantou krytiny je provedení STRONG. Jde o taškové krytiny vyrobené ze silnějšího materiálu. Jsou proto odolnější vůči zatížení sněhem a prošlápnutí i manipulaci při montáži. Jsou vhodné do horských oblastní na složité střechy.

Charakteristickou vlastností krytin Lindab je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba. Záruka je poskyována dle typu krytiny a povrchové úpravy v rozmězí 10 - 30let.

Krytina Lindab Topline              Krytina Lindab Mega