Povrchové úpravy

Chci připravit nezávaznou nabídku

Kvalita a design nesou značku Lindab

Stavební komponenty Lindab jsou vysoce kvalitní výrobky ze švédského ocelového plechu, vyvíjené špičkovými švédskými odborníky a designéry. Nejen kvalita a funkčnost, ale právě i design je důležitým parametrem střech Lindab.

Design našich střech je tvořen i povrchovou úpravou, díky níž jsou střechy nejen odolné vůči mechanickému poškození a výborně čelí vnějším vlivům (UV záření, extrémní teploty či znečištění ovzduší), ale také atraktivní a krásné.

Základní povrchovou úpravou střech od Lindabu, dostupnou v nejširší škále barev a v lesklé struktuře povrchu, je CLASSIC. Protože je však Lindab již 60 let průkopníkem v oboru střešních krytin a aspiruje u nich na nejvyšší úroveň kvality, udržitelnosti a bezpečnosti, chce majitelům domů vždy přinášet něco navíc. Tím je povrchová úprava PREMIUM MAT. Rozhodnete-li se pro tuto prémiovou úpravu krytiny, získáte ještě vyšší kvalitu a delší záruku.
To vše přitom jen s malým cenovým navýšením oproti základní povrchové úpravě CLASSIC.

Povrchovou úpravu PREMIUM MAT najdete na profilovaných střešních krytinách Lindab Topline, Lindab Mega, Lindab Ideal, Lindab SRP Click a Lindab Seamline. Střechy s touto úpravou mají atraktivní matný vzhled se sníženým stupněm lesku. Povrchová úprava je silnější – 30 až 50µm oproti základním 25 µm a patří do třídy korozivní odolnosti RC4. Vyznačují se zvýšenou odolností nejen proti korozi, ale také proti UV záření a znečištěnému ovzduší např. v městských průmyslových aglomeracích. Jsou velmi odolné také vůči mechanickému poškození či poškrábání při montáži, užívání a údržbě. Lindab je dodává v pestré škále nejžádanějších barevných odstínů od cihlově červené přes břidlicově šedou až po černou. Barvy si i na ostrém slunci či při prudkých deštích drží stálost - nevyšisují ani nevyblednou.

Povrchová úprava PREMIUM Mat je zlatá střední cesta s výborným poměrem ceny a užitné hodnoty pro majitele domů, kteří chtějí vyšší než standardní kvalitu, ale musí přitom zohlednit své finanční možnosti.

Máte-li například sedlovou střechu o ploše 100 m2 a vezmete-li v úvahu roční úsporu za úpravu PREMIUM MAT v porovnání s úpravou CLASSIC (podle výpočtu "cena za krytinu celkem: délka záruky = cena za rok“), výsledek u každé naší střešní krytiny hovoří vždy pro PREMIUM MAT. A přitom dostanete ještě kvalitnější povrchovou úpravu, na níž poskytujeme prodlouženou záruku 20 let (záruka na úpravu CLASSIC je 15 let).

 

  

Máte zájem o produkty Lindab?

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat. Co nejdříve pro Vás připravíme nezávaznou nabídku.

PoptávámŘeším