Okapové systémy

Chci připravit nezávaznou nabídku

Kompletní okapové systémy Lindab ke každé střeše

   

  ...k plechové                                                                                  ...k zelené                                                                          ...ke skládané

Okapový systém Lindab Rainline je vyráběn z předlakované oceli o síle 0,6-0,7 mm s oboustrannou povrchovou úpravou Elite. Záruka na tento sytém činí 30 let.

Vyrábí se ve třech velikostech v půlkruhovém provedení i ve čtvercovém průřezu. V nabídce je v 10 barevných odstínech povrchové úpravy Elite a také v unikátním 
provedení Lindab MagesticTM.

Dokonale sladěná střecha s okapy atraktivních barevných odstínů 

Okapy mohou nenápadně doplňovat celkovou barevnou kompozici domu, nebo se stát výrazným a odvážným prvkem dotvářejícím originální podobu celé stavby. 

 

Jedinečné vlastnosti 

Technologie výroby z předlakované oceli

Povrchová úprava Elite je na základní materiál nanášena ještě před tvarováním prvků, proto je rovnoměrná a chrání ocelový plech i na méně dostupných a namáhaných místech. 

Výhody okapových systémů Lindab

  • Kvalitní švédský ocelový plech
  • Ucelenost a komplexnost systémů
  • Unikátní přesnost robotické výroby
  • Vysoce kvalitní povrchová úprava Elite
  • Výjimečná ochrana proti korozi
  • 10 atraktivních barevných odstínů
  • Barevná stabilita
  • Dlouho trvající atraktivní vzhled
  • Bezúdržbovost
  • Záruka 30 let!

Unikátní přesnost výroby

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií za použití nejmodernějších výrobních linek. Je výjimečný přesností všech prvků systému, díky které se snadno a rychleji montuje. Sestavené prvky na sobě dokonale drží a celý systém je pevný a 100% funkční. 

  

 

Stavebnicový systém. Snadná montáž

Okapový systém Lindab Rainline je promyšlený do posledního detailu. Většinu prvků lze osazovat bez speciálního nářadí a díky upínacím patentům velmi rychle. Chytře vymyšlené detaily jednotlivých prvků usnadňují a urychlují instalaci, ale také zajišťuji 100% funkčnost celého systému.

U prvků, kde je potřeba zajistit těsnost spoje, je použito těsnění z materiálu EPDM. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný vůči povětrnostním podmínkám a UV záření. Díky kombinaci důmyslného patentu a kvalitního těsnění je dosaženo funkčního spoje, bez nutnosti použití lepidel, tmelů a nýtů. Toho se využívá především u prvků jako je žlabová spojka a žlabové čelo.

  

Máte zájem o produkty Lindab?

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat. Co nejdříve pro Vás připravíme nezávaznou nabídku.

PoptávámŘeším