Okapový systém

Legenda mezi okapy

 

Lindab je největším výrobcem odvodňovacích systémů ve Skandinávii.  V České republice dodává okapy na stavby všeho druhu od roku 1993. Odvodňovací systém Lindab byl jedním z prvních produktů svého druhu na českém trhu a velmi brzy si získal oblibu a pevnou pozici mezi zákazníky a stal se jedním z nejprodávanějších systémů odvodnění na trhu. Dlouholetá zkušenost a úzká spolupráce se špičkovými odborníky i konečnými uživateli umožňuje nalézat stále nová, chytřejší a dokonalejší řešení.

Dokonale sladěné

 

Okapy mohou nenápadně doplňovat celkovou barevnou kompozici domu, nebo se stát výrazným a odvážným prvkem dotvářejícím originální podobu celé stavby.

Systém je vhodný ke všem typům střech - k plechové, skládané i k zelené.

 Nejpokročilejší systém povrchových úprav

Pokud hledáte materiál s nekompromisními vlastnostmi a životností, jsou okapové systémy Rainline ta nejlepší volba!  Díky unikátní technologii povrchových úprav dosahují vynikajících výsledků životnosti a zajistí dokonalý vzhled a ochranu po dlouhá desetiletí. Všechny povrchové úpravy vynikají v odolnosti proti mechanickému poškození, ochraně oceli proti korozi i UV záření a výborně obstojí i v prostředí se silně znečištěním ovzduším. 

Jedinečné vlastnosti 

  • vynikající ochrana proti UV záření a atmosférickému znečištění
  • povrchy s nejlepší ochranou proti korozi aplikované oboustranně
  • barevná stabilita
  • vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
  • nejdelší předpokládaná životnost
  • půlkruhové i čtvercové
  • atraktivní odstíny

Automatizovaná výroba ve Švédsku, unikátní přesnost výroby

Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je vyjímečný přesností všech prvků. Proto se snadno a rychle montuje.

 

Technologie výroby z předlakované oceli

Jeho jedinečnost spočívá mimo jiné také v technologii výroby z oboustranně předlakované oceli. Povrchová úprava je na nanášena ve stejné kvalitě na obě strany plechového svitku ještě před tvarováním prvků, proto je rovnoměrná a chrání ocelový plech i z vnitřní strany, ve spojích a na méně dostupných a namáhaných místech.

Variabilita barev a struktura povrchů

 

Ocelový žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou stálobarevnou povrchovou úpravu. U okapového systému Rainline můžete volit jak z lesklých odstínů, kde je barevná paleta nejširší, tak ze sametově matných odstínů povrchů.

Sladění okapů s barevným pojetím domu je jednoduché. Mohou nenápadně doplňovat celkovou barevnou kompozici domu, nebo se stát výrazným a odvážným prvkem dotvářejícím originální podobu celé stavby.

Stavebnicový systém se snadno montuje

 

Promyšlený do posledního detailu. Většinu prvků lze osazovat díky upínacím patentům  velmi  rychle.  Chytře vymyšlené detaily  jednotlivých  prvků  usnadňují  a urychlují instalaci, ale také zajišťuji 100% funkčnost celého systému. Prvky systému Rainline jsou naprosto přesné a díky tomu se při montáži na sebe snadno nasazují a velmi pevně drží. Spoje díky tomu není třeba lepit, letovat ani nýtovat. U prvků, kde je potřeba zajistit těsnost spoje, je použito těsnění z materiálu EPDM.

Montáž je snadná, rychlá a sestavený systém odvodnění je 100% funkční, pevný a kompaktní.

Produktová videa

Lindab Rainline - detaily instalace žlabových prvků

Lindab Rainline - instalace žlabových háků okapového systému

solar

Konfigurátor střech

Díky našemu konfigurátoru získáte jasnou představu o ceně vaší nové střechy.

solar

Mobilní aplikace

Katalog produktů, video návody, referenční mapu i kontakty na obchodní zástupce najdete pohromadě v přehledné mobilní aplikaci.

solar

Referenční mapa

V ČR působíme od roku 1993 a máme za sebou řadu realizací. Naše práce si můžete prohlédnout v referenční mapě.

solar

Záruční podmínky

Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků, ale i nadstandardních záruk. V případě reklamace vše spolehlivě a rychle vyřešíme. Prohlédněte si naše záruční podmínky.

solar

Katalog ke stažení

Kompletní katalogy našich produktů s ceníkem, návody, certifikáty a prohlášení o výrobcích máte k dispozici ke stažení ve formátu PDF.