8.4.2019

Lindab je nejstabilnější firmou v ČR za posledních pět let!

Lindab se podle prestižní poradenské společnosti Bisnode stal nejstabilnější českou firmou v letech 2015 až 2019! Toto prestižní ocenění, které dokládá, že se naše společnost řadí k elitě tuzemské ekonomiky, převzal při slavnostním obědě v pražském Obecním domě jednatel Lindab s. r. o. Michal Klimovič.

„Jsme velmi hrdi na to, že se Lindab dostává v žebříčcích Czech Top 100 mezi ta nejzvučnější jména firem a projektů, jako jsou Škoda Auto, Kofola, ČEZ, Alza či Passerinvest, a také například projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata, do něhož jsme se vloni s entusiasmem rovněž zapojili. Ocenění je pro nás zároveň velmi zavazující: chceme udělat vše pro to, abychom si dobré jméno a postavení mezi tuzemskými lídry zachovali,“ řekl Michal Klimovič.

CZECH Stability Award je nejprestižnější firemní ocenění, které v České republice vydává Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Je určeno pro nejúspěšnější tuzemské společnosti a vypovídá o jejich stabilitě a pravděpodobnosti úpadku na následujících 12 měsíců. Cena Bisnode za dlouhodobou stabilitu je letos již popáté speciální kategorií žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky.

Lindab v posledních pěti letech nepřetržitě dosahuje na nejvyšší možné hodnocení CZECH Stability Award se skóringovým stupněm AAA (excelentní). „Na nejvyšší hodnocení na stupni AAA (excelentní) v předchozích pěti letech v řadě za sebou dosáhlo 93 českých společností. Z nich analytický tým – s přihlédnutím k dalším kritériím, jako je například velikost firmy (obrat vyšší než 500 milionů korun, alespoň 250 zaměstnanců), politika otevřené komunikace nebo dobrá platební morálka – jako vítěze pro letošní rok určil společnost Lindab,“ uvedl obchodní ředitel ředitel Bisnode Zdeněk Honek.