3.7.2020

Máte rádi duhu?
Je typickým projevem léta a skrývají se v ní snad všechny barvy. Léto jimi doslova hýří: bílé plachetnice, zlatavé slunce, červené růže, modrá obloha, zelená tráva i černé bouřkové mraky.

A protože my v Lindabu víme, jak rozmanitá je poptávka po kvalitních okapech, připravili jsme na léto  stejně tak pestrobarevnou  novinku: majitelům domů nabízíme možnost si vybrat z dosud nevídané škály barevných možností. Okapový systém Lindab Rainline, který je dlouhou dobu nejpopulárnější na českém trhu, si totiž nyní můžete pořídit v kterékoli barvě ze vzorníku RAL. Barevná nabídka Lindabu tak zahrnuje více než 100 barev! Díky široké škále barevných možností si přijde na své opravdu každý: jak ten, kdo chce dokonale sladit odstín okapů se střechou domu, tak i ten, kdo si naopak přeje, aby okapy vytvářely ke střeše zajímavý kontrast a přispěly k originalitě celé stavby.

Jak to funguje?
Komponenty okapového systému Lindab MagesticTM pokoveného unikátní směsí zink-magnezia prostě Lindab technologií práškového lakování nastříká do požadovaného barevného odstínu už ve výrobě.

Lindab MagesticTM
je ve Švédsku vyráběný komplexní okapový systém  z kvalitního švédského ocelového plechu tloušťky 0,6 mm a skládá se z mnoha důmyslných prvků. Okapy Lindab MagesticTM mají výjimečnou odolnost proti korozi a jsou prakticky bezúdržbové. Díky unikátní technologii povrchové úpravy na bázi zink-magnezia je systém Lindab MagesticTM opravdovým králem mezi  okapy a nyní navíc v téměř v jakýchkoli barvách.

 

Novinkou v podobě Rainline RAL Lindab ukazuje, že je nejen legendou mezi okapy, ale také neustálým inovátorem a průkopníkem nových řešení. A proč si Lindab Rainline získal takovou oblibu? Protože je jedním z nejflexibilnějších okapových systémů na světě: osvědčený a vyzkoušený na střechách v různém prostředí – ve studených horách i teplých nížinách. Hodí se pro každý typ střechy: plechovou, skládanou i zelenou. Snadno se montuje a je výrazným funkčním i designovým prvkem každého domu.