Pozastavení akčních nabídek a slev

Z důvodu stále rostoucích cen a narůstajícího nedostatku materiálu na trhu, jsme nuceni učinit opatření, díky kterým situaci zvládneme a budeme moci uspokojit všechny poptávky zákazníků po výrobcích Lindab. 

Nezbytná opatření pro to, abychom udrželi stav, kdy jsme schopni plnit zakázky, je pozastavení platnosti akčních nabídek na naše výrobky. Vzhledem k neustále se měnící situaci s cenami, vydáváme nové ceníky častěji, než je obvyklé.  A to i přesto, že nezvedáme ceny s každým nákupem nové dávky materiálu. Sledujte proto aktuální ceník na webových stránkách. 

Společnost Lindab Sales CZ i přes extrémně vysokou poptávku a komplikace s dostupností materiálu, cítí povinnost a potřebu pomoci v oblastech postiženým přírodní katastrofou ze čtvrtka 24.6.2021. Prostřednictvím Jihomoravského krizového štábu jsme poskytli pomoc ve formě okamžitého daru 2 000m2 střešní krytiny na rychlou sanaci střechy nebo pláště poškozených objektů.

V souvislosti se situací na evropském trhu s ocelí čelíme v dnešní době dlouhým dodacím termínům. Přesto chceme zájemcům z řad poškozených přírodní katastrofou nabídnout prioritu v rámci rychlého termínu dodání. Nabízíme tedy možnost přednostní EXPRES výroby střešních krytin obyvatelům postiženým přírodní katastrofou. Podmínkou přednostní výroby a dodávky je doložení fotografie a adresy postiženého objektu. Vyřízení žádostí o upřednostnění výroby je posuzováno individuálně na základě místa a rozsahu poškození, výrobních a personálních kapacit Lindab.

Kontaktní osoby: P. Ždánská, 602 228 182, L. Straka.tel: 724 546 010.