Zobrazit menu

Think less

V SOULADU S PŘÍRODOU

Naše produkty jsou vyrobeny z téměř 100% recyklovatelné oceli. Volbou výrobku Lindab nezískáte pouze kvalitní řešení, ale současně nám pomáháte zmenšovat uhlíkovou stopu, kterou na naší planetě všichni zanecháváme.


Proč představujeme kampaň „Think Less“?

Protože Lindab věří, že méně může být více. A to zejména pokud používáte výrobky Lindab z oceli. Ocel je jako jeden z mála materiálů téměř stoprocentně recyklovatelná. Recyklace přináší sníženou spotřebu základních surovin a tedy i méně oxidu uhličitého uvolněného do atmosféry při výrobě oceli. Ocel díky svým vlastnostem umožňuje navrhovat konstrukce a výrobky s vysokou pevností a houževnatostí, při zachování velmi nízké hmotnosti. To přináší nižší náklady na výstavbu a v neposlední řadě i úsporu času. Menší jsou i výdaje za dopravu a menší množství spáleného paliva znamená opět plus pro naše životní prostředí. Díky oceli umíme také efektivně izolovat stěny a střechy našich staveb. Subtilní ocelové prvky umožňují uložení izolací s minimálními tepelnými mosty a v dostatečné míře. To vše dohromady znamená úspory energií. Bylo zmíněno jen několik příkladů, jak vám můžeme usnadnit výstavbu, přičemž šetříme životní prostředí.Navrhujeme naše produkty tak, aby byly lehké, ale současně velmi pevné a odolné. To znamená méně energie vynaložené přip přepravě a manipulaci, ale take menší riziko poranění či namožení zad při samostatné montáži.

Nezáleží na tom zda jde o nové nákupní centrum, sklad, továrnu, nebo autosalon. Když potřebujete připravit řešení na míru daným podmínkám, Lindab Building system je přirozenou volbou. Se 40tiletými zkušenostmi jsme získali cenné poznatky jak plánovat a navrhovat velké průmyslové i residenční budovy, při udržení nízkých nákladů a efektivního využití materiálu. Nyní používáme až o 15% méně oceli než v minulosti, při zachování kvality a vlastností výrobků. Díky našemu softwaru dokážeme spočítat přesnou spotřebu materiálu a také energetické vlastnosti budoucí stavby. Od počátečního návrhu po zašroubování posledního šroubu dbá Lindab na dobrou ekonomickou bilanci Vaší stavby.