Zobrazit menu

Povrchové úpravy střech

Vysoká odolnost a šetrnost k životnímu prostředí

Výrobky Lindab jsou výsledkem mnoha let vývoje a zkušeností. Jejich používání je snadné a díky použitému materiálu budou krásné a funkční po mnoho let. Produkty z oceli jsou odolné, trvanlivé, vyžadují minimální údržbu a navíc jsou plně recyklovatelné!

Na úspěchu produktů Lindab má velký podíl materiál, který je na jejich výrobu použit. Právě vlastnosti a kvalita suroviny jsou pro správnou funkci a životnost výsledného produktu rozhodující.
Proto věnujeme jejímu výběru a testování mimořádnou pozornost.

Základem materiálu Lindab je kvalitní ocelový plech, jehož povrch je opatřen několika vysoce účinnými ochrannými vrstvami. Ty tvoří tzv. systém povrchových úprav, jehož úkolem je vedle zajištění perfektního vzhledu také ochrana ocelového jádra před účinky vnějšího prostředí.

V nabídce Lindab jsou tři druhy povrchových úprav: Classic, Premium a Elite.

Jednotlivé druhy se liší schopností čelit vnějším vlivům jako jsou UV záření, znečištěné ovzduší, vysoké a nízké teploty a v neposlední řadě také mechanickému poškození. Správnou volbou materiálu tak můžete významně ovlivnit dobu, po kterou bude vaše střecha nejen skvěle vypadat ale také bezvadně fungovat.


Povrchová úprava Classic

Základní povrchová úprava dostupná v nejširší škále barev a dvou strukturách povrchu: matné a lesklé. Jde o nejčastěji využívanou povrchovou úpravu s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty. Výrobky z materiálu s povrchovou úpravou Classic se pro své dobré vlastnosti a příznivou cenu hodí na opláštění administrativních budov, průmyslových objektů, hal a skladů, ale také obytných budov a rodinných domů.

Vlastnosti:

 • široká škála barev
 • 2 možnosti struktury povrchu – lesklý a matný
 • nízká cena

Záruka 10 let

 

Povrchová úprava Premium

Povrchová úprava Premium poskytuje zvýšenou odolnost proti UV záření a ochranu proti korozi, což se projevuje delší životností produktů vyrobených z tohoto materiálu. Vysoká barevná stabilita povrchu Premium zajistí dokonalý vzhled krytiny po dlouhá desetiletí a to jak v běžném prostředí, tak v oblastech s nadprůměrně znečištěným ovzduším. Oproti povrchu Classic vykazuje také větší mechanickou odolnost. Povrchová úprava Premium je moderní povrchový systém zajišťující vysokou ochranu za příznivou cenu.

Vlastnosti:

 • vysoká odolnost proti UV záření a znečištěnému ovzduší
 • vynikající ochrana proti korozi
 • vysoká barevná stabilita
 • odolný proti mechanickému poškození
 • atraktivní odstíny
 • příznivá cena

Záruka 15 let

 

Povrchová úprava Elite

Pokud hledáte materiál s nekompromisními vlastnostmi a životností, jsou výrobky s povrchovou úpravou Elite ta nejlepší volba! Díky unikátnímu složení dosahuje vynikajících výsledků ve všech důležitých parametrech a zajistí dokonalý vzhled a ochranu po dlouhá desetiletí. Povrchová úprava Elite má jemně strukturovaný povrch a vyniká v odolnosti proti mechanickému poškození, ochraně oceli proti korozi i UV stabilitě a lépe odolává prostředí se znečištěným ovzduším. Použití tohoto materiálu je široké od okapového systému přes taškové krytiny, trapézové plechy až po plech, který je určen pro složitější strojové nebo mechanické zpracování.

Vlastnosti:

 • vynikající ochrana proti UV záření a znečištěnému ovzduší
 • poskytuje nejlepší ochranu proti korozi
 • největší barevná stabilita
 • nejlépe odolává mechanickému poškození
 • nejdelší předpokládaná životnost
 • atraktivní odstíny

Záruka 30 let

 

Barevné škály NCS a RAL

Na trhu existuje několik standardů pro určování barevných odstínů. Mezi nejrozšířenější patří škály RAL a NCS. Zatímco soubor RAL (RAL Classic) obsahuje 213 barevných odstínů, barevná škála NCS (NCS Edition 2) je mnohem širší a zahrnuje 1950 barevných vzorů. Barevný sortiment Lindab vychází se standardu NCS Edition 2, díky čemuž máme větší kontrolu nad požadovaným odstínem a můžeme zaručit větší barevnou shodu mezi různými výrobními šaržemi vstupního materiálu. V popisu jednotlivých barev je uvedeno číslo barvy Lindab, název a zkratka barvy, odpovídající kód NCS a označení nejbližšího odstínu RAL.

Barevné podání na webových stránkách a v tisku se může lišit od skutečných barev povrchových úprav. Originální vzorníky Lindab jsou k nahlédnutí na prodejních místech Lindab, nebo u obchodních zástupců Lindab. Kontakty ZDE.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o produkty "Povrchové úpravy"? Napište nám.
Jméno a příjmení *:
Ulice:
Město:
PSČ:
Telefon :
E-mail *:
Souhlasím se zpracováním osobních dat dle zákona 101/2000 sb. O ochraně osobních dat.
S Vašimi údaji bude nakládáno interně společností Lindab s.r.o. a nebudou předávány třetím osobám či organizacím.