Zobrazit menu

Aktuality

Kompletní ceník výrobků Lindab

2018-11-05 09:45:39

Nový, ucelený ceník Lindab Pro Vaše pohodlné vyhledávání a lepší orientaci v sortimentu jsme vytvořili  …

Vybírejte okapy Lindab na nové webové stránce!

2018-06-26 10:43:30

Vybíráte okap pro svou střechu? Potřebujete získat informace a vidět obrázky, jak okapy Lindab vypadají? Ať už hledáte okapy ke …

POZOR! Akční nabídka

2018-06-08 16:10:50

Pokud potřebujete novou střechu, využijte nabídky na 30% krytinby zdarma při nákupu kompletního střešního systému. Podívejte se na …

Montážní školení Lindab 2012

Zveme Vás k účasti na tradičním školení znalosti materiálů Lindab a jejich správné montáže. Školení probíhá již 10 rokem a opět Vám přineseme novinky a naše poznatky z používání našich výrobků.

Dozvíte se, jak se montují plechové střechy, okapový systém, nebo bezpečnostní prvky střech. Školení je zaměřeno také na výklad principů fungování střech a rizik spojenými s možnými poruchami střech. V letošním ročníku je zařazena také krytina Click, která byla na trh uvedena v uplynulém roce.Pokud máte o školení zájem, vyznačte požadované datum, včetně počtu zúčastněných osobv do přihlášky (ke stažení v pravém sloupci) a zašlete zpět na níže uvedené kontakty faxem, poštou, nebo emailem.

stepan.lasek@lindab.com, nebo fax. 233 107 250

Obratem Vás zařadíme do plánu školení a Vaši účast potvrdíme. V případě naplnění daného termínu budete s laskavým svolením zařazeni do nejbližšího možného termínu. O změně Vás budeme telefonicky informovat.