Zobrazit menu

Aktuality

Kompletní ceník výrobků Lindab

2018-11-05 09:45:39

Nový, ucelený ceník Lindab Pro Vaše pohodlné vyhledávání a lepší orientaci v sortimentu jsme vytvořili  …

Vybírejte okapy Lindab na nové webové stránce!

2018-06-26 10:43:30

Vybíráte okap pro svou střechu? Potřebujete získat informace a vidět obrázky, jak okapy Lindab vypadají? Ať už hledáte okapy ke …

POZOR! Akční nabídka

2018-06-08 16:10:50

Pokud potřebujete novou střechu, využijte nabídky na 30% krytinby zdarma při nákupu kompletního střešního systému. Podívejte se na …

Lindab otevírá svou novou pobočku v Brně

Lindab v České republice dále expanduje. 9. února otevírá svou novou pobočku v Brně. Ta se bude specializovat na prodej vzduchotechniky, současně poskytne dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů. Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, výrobě v Hustopečích a pobočce se sklady v Ostravě je tak Brno čtvrtým místem v tuzemsku, kde Lindab bude působit. Díky tomu bude ještě blíže ke svým zákazníkům a zajistí operativnější zásobování celé jižní Moravy.

Nová pobočka Lindabu v Brně se bude specializovat na prodej vzduchotechniky. Její součástí bude i velký sklad a vzorkovna vzduchotechnických prvků. Současně poskytne také dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů. Střešní systémy Lindab budou v Brně zastoupeny především profilovanými plechovými krytinami Lindab Topline, Lindab Mega a Lindab Ideal a kompletním okapovým systémem Lindab Rainline a to v  řadách Elite a nově i Standard.

 

Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, Hustopečích a Ostravě je Brno čtvrtým místem v České republice, kde Lindab bude působit. Díky tomu budeme ještě blíže vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům, a zajistíme operativnější zásobování celé jižní Moravy i technickou podporu montážních firem. V nové pobočce budeme poskytovat široké spektrum služeb, jak jste u Lindabu již léta zvyklí: technické konzultace a příslušný servis, zpracování cenových nabídek, kladečské plány, pomoc při výběru vhodného typu systému a řešení technických detailů apod. V budoucnu zde také plánujeme organizovat školení pro naše obchodní partnery.