Zobrazit menu

Aktuality

Školení LIndab Akademie 2018 - přihlášky

2018-01-17 14:48:32

  Lindab opět chystá školení pro architekty a projektanty, montážní firmy i prodejce, tentokrát s ucelenou koncepcí s názvem Lindab …

Lindab radí: připravte svou střechu na zimu včas!

2017-10-12 12:23:00

Lindab radí: připravte svou střechu na zimu včas! Poškozené střechy a zničené okapy překvapí každou zimu řadu majitelů, kteří …

Třetina střešní krytiny ZDARMA

2017-10-11 14:43:39

Kupte střešní krytinu s příslušenstvím a okapy a dostane od nás 1/3 krytiny zcela zdarma. Více info ZDE.  

Lindab otevírá svou novou pobočku v Brně

Lindab v České republice dále expanduje. 9. února otevírá svou novou pobočku v Brně. Ta se bude specializovat na prodej vzduchotechniky, současně poskytne dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů. Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, výrobě v Hustopečích a pobočce se sklady v Ostravě je tak Brno čtvrtým místem v tuzemsku, kde Lindab bude působit. Díky tomu bude ještě blíže ke svým zákazníkům a zajistí operativnější zásobování celé jižní Moravy.

Nová pobočka Lindabu v Brně se bude specializovat na prodej vzduchotechniky. Její součástí bude i velký sklad a vzorkovna vzduchotechnických prvků. Současně poskytne také dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů. Střešní systémy Lindab budou v Brně zastoupeny především profilovanými plechovými krytinami Lindab Topline, Lindab Mega a Lindab Ideal a kompletním okapovým systémem Lindab Rainline a to v  řadách Elite a nově i Standard.

 

Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, Hustopečích a Ostravě je Brno čtvrtým místem v České republice, kde Lindab bude působit. Díky tomu budeme ještě blíže vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům, a zajistíme operativnější zásobování celé jižní Moravy i technickou podporu montážních firem. V nové pobočce budeme poskytovat široké spektrum služeb, jak jste u Lindabu již léta zvyklí: technické konzultace a příslušný servis, zpracování cenových nabídek, kladečské plány, pomoc při výběru vhodného typu systému a řešení technických detailů apod. V budoucnu zde také plánujeme organizovat školení pro naše obchodní partnery.