Zobrazit menu

Aktuálně

Červnová prodejní akce na krytinu Ideal

2016-06-01 14:18:41

Vážení zákazníci, sezóna stavění a rekonstrukcí střech je v plném prosudu. V Lindab vám proto nabízíme možnost pořídit si vaši …

Cech KPT vyhlašuje pravidelnou fotografickou soutěž o nejlepší dílo

2015-09-02 14:07:39

Realizovali jste, nebo budete realizovat v roce 2015 zajímavou střechu? Pak se přihlaste do soutěže Cechu KPT o …

Jsou plechové střechy bezpečné při silném větru?

2015-04-03 13:36:51

– Komentář Štěpána Láška, odborníka z Lindabu Praha, 2. dubna 2015   Aktuální větrné aprílové počasí působí starosti řadě …

Lindab otevírá svou novou pobočku v Brně

Lindab v České republice dále expanduje. 9. února otevírá svou novou pobočku v Brně. Ta se bude specializovat na prodej vzduchotechniky, současně poskytne dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů. Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, výrobě v Hustopečích a pobočce se sklady v Ostravě je tak Brno čtvrtým místem v tuzemsku, kde Lindab bude působit. Díky tomu bude ještě blíže ke svým zákazníkům a zajistí operativnější zásobování celé jižní Moravy.

Nová pobočka Lindabu v Brně se bude specializovat na prodej vzduchotechniky. Její součástí bude i velký sklad a vzorkovna vzduchotechnických prvků. Současně poskytne také dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů. Střešní systémy Lindab budou v Brně zastoupeny především profilovanými plechovými krytinami Lindab Topline, Lindab Mega a Lindab Ideal a kompletním okapovým systémem Lindab Rainline a to v  řadách Elite a nově i Standard.

 

Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, Hustopečích a Ostravě je Brno čtvrtým místem v České republice, kde Lindab bude působit. Díky tomu budeme ještě blíže vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům, a zajistíme operativnější zásobování celé jižní Moravy i technickou podporu montážních firem. V nové pobočce budeme poskytovat široké spektrum služeb, jak jste u Lindabu již léta zvyklí: technické konzultace a příslušný servis, zpracování cenových nabídek, kladečské plány, pomoc při výběru vhodného typu systému a řešení technických detailů apod. V budoucnu zde také plánujeme organizovat školení pro naše obchodní partnery.