Zobrazit menu

Aktuality

Kompletní ceník výrobků Lindab

2018-11-05 09:45:39

Nový, ucelený ceník Lindab Pro Vaše pohodlné vyhledávání a lepší orientaci v sortimentu jsme vytvořili  …

Vybírejte okapy Lindab na nové webové stránce!

2018-06-26 10:43:30

Vybíráte okap pro svou střechu? Potřebujete získat informace a vidět obrázky, jak okapy Lindab vypadají? Ať už hledáte okapy ke …

POZOR! Akční nabídka

2018-06-08 16:10:50

Pokud potřebujete novou střechu, využijte nabídky na 30% krytinby zdarma při nákupu kompletního střešního systému. Podívejte se na …

Lindab má nové logo

Redesign loga je součástí nové strategie rozvoje švédského koncernu pro léta 2015 – 2020 a naplněním motta „Lindab: usnadňujeme výstavbu“.


Praha, 10. března 2015


Mezinárodní koncern Lindab, přední světový výrobce stavebních komponentů z prvotřídní švédské oceli působící ve 32 zemích včetně České republiky, redesignuje své logo. Zavedené firemní barvy – modrá a bílá – zůstávají, ale logo se výrazně zjednodušuje. Na nové logo je právě teď ten správný čas: Lindab totiž nedávno nastoupil cestu strukturálních změn napříč celým koncernem. V rámci koncepce „One Lindab“ vychází společnost vstříc všem, kdo chtějí řešit výstavbu jako celek: Lindab jim k tomu dodá jak celou konstrukci stavby, tak i její vzduchotechniku a kompletní střešní systém včetně okapů. Nová vize maximálního pohodlí je vyjádřena heslem „Zjednodušení je naše vášeň“.

Logo Lindab se od roku 1959 postupně vyvíjí a reaguje na nové trendy – jak v grafice, tak i ve způsobu života. (krátké video https://www.youtube.com/channel/UCYDvwSYmpgKZXR3qubBLhew)

Karel Kleinmond, jednatel společnosti Lindab s. r. o. v České republice, k redesignu loga dodává: „Strategie koncernu pro následujících pět let je poskytovat klientům komplexní řešení jejich velmi různorodých stavebních požadavků a tím jim celou výstavbu usnadnit. Chceme nadále posilovat svou pozici na trhu a být na něm významným aktérem, vyrábět a dodávat produkty prvotřídní kvality a rozvíjet energeticky úsporná řešení. S tím vším plně koresponduje naše nové logo. To je oproti stávajícímu jednodušší, má modernější vzhled a vizuálně je lépe zapamatovatelné. Jeho vývoj se tak v průběhu let ubírá obdobnou cestou jako samotný Lindab.“

Nové logo Lindabu má dnes premiéru na světovém veletrhu ISH ve Frankfurtu. V tuzemsku Lindab poprvé použije své nové logo v rámci kampaně „V žilách nám proudí pravá švédská ocel“, kterou spouští v těchto dnech. Kampaň, zaměřená na okapy, střechy a vzduchotechniku Lindab, poběží mimo jiné v televizi, rozhlase, tištěných i online médiích včetně sociálních sítí.

 

staré logo
Dosavadní logo Lindab Nové logo Lindab

O mezinárodním koncernu Lindab AB:

Lindab AB má své sídlo ve Švédsku ve městě Grevie. Společnost vznikla v roce 1956 ve švédském Linghultu jako malá klempířská firma. V roce 1984 vstoupil Lindab na švédskou burzu, v roce 1992 také na dánskou. V roce 2006 byla mateřská společnost přejmenována na Lindab International AB. Koncern Lindab působí v současné době na trzích 32 zemí a zaměstnává téměř 4600 lidí. Je jedním z největších světových designérů, výrobců a prodejců kovových profilů pro stavební účely – ocelových plechů, lehkých střešních krytin, okapových systémů a dalších montážních prvků z tenkostěnné švédské oceli, jakož i vzduchotechnických potrubních systémů. Tím je schopen poskytovat komplexní systémová řešení pro široké spektrum požadavků. V roce 2014 dosáhl koncern Lindab čistých tržeb ve výši 7,003 miliard švédských korun (tj. zhruba 739 mil. EUR).
www.lindabgroup.com


O společnosti Lindab s. r. o.:

V České republice působí Lindab s.r.o. od roku 1993 v oblasti střešních a stěnových systémů. Ta se specializuje na výrobu a prodej tenkostěnných ocelových plechů, lehkých střešních krytin, okapových systémů, v nichž je lídrem na českém trhu, a také na výrobu systémů zastřešení plochých střech. V roce 1996 přibyla oblast vzduchotechnických systémů. V roce 2003 Lindab otevřel nový výrobní, skladový a administrativní areál v Praze – Ruzyni.
Lindab v tuzemsku zaměstnává téměř 800 lidí a pracovní příležitosti poskytuje nejen v Praze, ale také na jižní Moravě ve výrobním závodu Hustopeče u Brna, v pobočce v Brně otevřené letos v únoru a také v moravskoslezském kraji ve skladu a pobočce Ostrava. Česká republika je tak zemí, kde Lindab zaměstnává nejvíce lidí hned po mateřském Švédsku.
www.lindab.cz